Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Mistrz produkcji
Prodigo sp. z o.o.
Osła
18 dni temu

Grupę Prodigo tworzą zakłady prowadzące odzysk odpadów przemysłowych, produkcję paliw zastępczych a także recykling odpadów gumowych oraz metali żelaznych i nieżelaznych. Siedziba główna GP - wraz z pełnym zapleczem back office - mieści się we Wrocławiu, natomiast 5 zakładów produkcyjnych zlokalizowanych jest w województwach dolnośląskim, wielkopolskim oraz świętokrzyskim. Kluczowym elementem naszej strategii jest ciągły rozwój poprzez inwestowanie w kompetencje naszych pracowników oraz w nowoczesne procesy przetwarzania odpadów - również w oparciu o programy badawczo-rozwojowe realizowane w ramach własnego działu R&D.

Do naszych spółek wchodzacych w skład GRUPY PRODIGO: firmy Prodigo Sp. z o.o. z zakładem produkcyjnym w miejscowości Osła (gm. Gromadka), oraz społki CemEnergy Sp. z o.o. z zakładem produkcyjnym w miejscowości Skarzysko-Kamienna  poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Osła
CO OFERUJEMY?
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - bez pośredników,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • codzienne wsparcie całego zespołu,
  • pakiet świadczeń socjalnych (dostęp do prywatnej opieki medycznej, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na życie).
CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY?
  • chęci do pracy oraz zaangażowania w powierzone obowiązki,
  • dyspozycyjności i gotowości do pracy zmianowej,
  • komunikatywności i umiejętności pracy w grupie,
  • umiejętności pracy pod presją czasu.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW NA STANOWISKU PRACY:
  • realizowanie planu produkcyjnego zgodnie z przyjętymi założeniami, celami i terminami,
  • organizowanie codziennych czynności zawodowych swoich i podległych służbowo pracowników,
  • współpraca z serwisami i mechanikami,
  • codzienne raportowanie do bezpośrednich przełożonych o wynikach przerobów na poszczególnych liniach produkcyjnych,
  • monitorowanie jakości, analizowania błędów jakościowych,
  • podejmowanie działań korygujących zmierzających do bieżącej oraz długoterminowej poprawy jakości produkcji,
  • monitorowanie stanu linii produkcyjnej,
  • prowadzenie spisów stanów magazynowych,
  • nadzorowanie stanu zużycia elementów linii produkcyjnej,
  • przygotowywanie zamówień materiałów niezbędnych do funkcjonowania placu i linii produkcyjnych,
  • współpraca z Dyspozytorem w zakresie określenia rodzaju wjeżdżających/wyjeżdżających odpadów,
  • realizowanie celów środowiskowych w procesie produkcyjnym.

Poznaj

Poznaj Prodigo sp. z o.o.

Grupa PRODIGO to innowacyjne, nowoczesne przedsiębiorstwo, którego przejrzysta struktura organizacyjna oraz zoptymalizowane procesy zarządzania zapewniają naszym Klientom najwyższy standard obsługi, zgodny z obowiązującymi przepisami oraz dyrektywami Unii Europejskiej z zakresu ochrony środowiska naturalnego w formule „circular economy”.

Proces rekrutacji

Krok APLIKUJ DO NAS
Krok ROZMOWA NA NAMI
Krok DOŁĄCZ DO NAS !