Zobacz więcej ofert pracy

Mistrz Serwisu / Kierownik Warsztatu

Klient portalu Praca.pl
mazowieckie
kierownik/koordynator
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
984 dni temu

Ogłoszenie numer: 5347319, z dnia 2021-08-30

Autoryzowany dealer i serwis wielomarkowy poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie

Nr Ref.: MS

Opis stanowiska

  • Planowanie i organizowanie pracy warsztatu zgodnie z możliwościami produkcyjnymi oraz prowadzenie harmonogramu rezerwacji napraw i obsługi
  • Nadzór i kontrola realizacji przydzielonych zadań serwisowych mechanikom i podwykonawcom
  • Zapewnienie najwyższej jakości napraw poprzez bieżący nadzór i kontrolę wykonywanych prac
  • Prowadzenie na bieżąco planu szkoleń podległych pracowników
  • Budowanie zespołu pracowników o wysokiej motywacji oraz satysfakcji z wykonywanej pracy
  • Przeprowadzanie kontrolnych jazd końcowych
  • Dbałość o urządzenia i narzędzia specjalistyczne będące na wyposażeniu autoryzowanego serwisu oraz odpowiedzialność za powierzone mienie klientów
  • Współpraca z producentami, podwykonawcami oraz kierownikami innych działów

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Wiedza techniczna z zakresu budowy, eksploatacji i napraw samochodów poparta wykształceniem kierunkowym oraz doświadczeniem zawodowym
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem oraz osobowość lidera, przywódcy, potrafiącego zbudować i utrzymać autorytet w zespole
  • Wiedza w zakresie organizacji pracy i wyposażenia warsztatu mechanicznego
  • Samodzielność w działaniu i zorientowanie na realizację celu
  • Umiejętność przekazywania wiedzy oraz współpraca z działem wsparcia technicznego producentów
  • Umiejętność obsługi komputera oraz pracy z dokumentacją techniczną
  • Prawo jazdy kat. B poparte praktyką
  • Mile widziane: uprawnienie SEP 1kV, certyfikat na F-Gazy

Oferujemy

  • Zatrudnienie na pełen etat w stabilnej firmie motoryzacyjnej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy powiązany z wynikami
  • Program szkoleń podnoszących kwalifikacje
  • Przyjazne środowisko pracy