Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Młodszy Handlowiec

AMS Metal Sp. z o.o.

Siemianowice Śląskie

29 dni temu

Ogłoszenie numer: 2254066, z dnia 2019-01-24

AMS METAL Sp. z o.o. w Siemianowicach Śląskich

Firma o ugruntowanej pozycji na rynkach UE.
Działalność firmy: Recycling Metali Nieżelaznych, Transport międzynarodowy

Obecnie do struktur naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie / Siemianowice Śląskie

Opis stanowiska

  • wsparcie przedstawicieli handlowych w sprawnym prowadzeniu procesów sprzedaży
  • tworzenie ofert, specyfikacji, kosztorysów
  • kompleksowa obsługa bieżących klientów
  • budowanie bazy klientów
  • współpraca z działem logistycznym

Wymagania

  • niewymagane doświadczenie w sprzedaży
  • znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)
  • umiejętność dobrej organizacji pracy
  • łatwość nawiązywania kontaktów

Oferujemy

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Solidne wsparcie we wdrożenie się w obowiązki
  • Możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy

Poznaj stanowisko: Handlowiec

Handlowiec jest specjalistą prowadzącym sprzedaż produktów lub usług firmy. Handlowiec powinien odznaczać się: samodzielnością, dyspozycyjnością, komunikatywnością, zdolnościami negocjacyjnymi, wysoką kulturą osobistą. Mile widziana jest także znajomość języka obcego oraz wykształcenie kierunkowe.WARUNKI PRACYHandlowiec może ...
Handlowiec Praca Handlowiec