Młodszy Kierownik Projektu / Junior Project Manager

EPCM Executive Search

Śląskie

2 dni temu

Możesz dołączyć do wyjątkowej spółki z międzynarodowym kapitałem, która tworzy właśnie lokalne struktury pod inwestycje przemysłowe. Pierwszy projekt startuje w trzecim kwartale tego roku.

Kompletujemy właśnie pełen zespół od Project Managera przez Kierownika Budowy, Kierowników Robót i Branżystów oraz Inżynierów Budowy.

Spółka planuje intensywny rozwój w najbliższych latach. Idealnie sprawdzą się osoby z doświadczeniem w realizacji obiektów przemysłowych u czołowych GW w Polsce.

Zadania:
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych i przeprowadzanie przetargów na realizację prac budowlanych, projektowych oraz na nadzór inwestorski dla wykonawców i podwykonawców dla poszczególnych projektów;
  • Koordynacja, planowanie i wdrażanie rozwiązań w zakresie działu ofertowego w tym: opracowanie
  • wzorów dokumentów;
  • Uzgadnianie ogólnych wytycznych poszczególnych projektów w zakresie:
    • architektury i zagospodarowania terenu, warunków technicznych, etc.;
    • standardu wykończenia powierzchni komercyjnych na potrzeby potencjalnych najemców;
  • Monitorowanie i weryfikacja przebiegu inwestycji, pod względem terminów, jakości bezpieczeństwa;
  • Planowanie i wdrażanie rozwiązań usprawniających procesy w obszarze realizacji;
  • Koordynowanie oraz monitoring realizacji inwestycji w zakresie budżetu i harmonogramu oraz analiza ryzyk związanych z tymi obszarami;
  • Ustalanie potrzeb oraz opracowywanie planów rzeczowo-finansowych inwestycji;
  • Współpraca przy wyborach podwykonawców i dostawców w ramach powierzonych projektów, nadzór i koordynacja prac, uzyskiwanie niezbędnych decyzji i pozwoleń;
  • Kontakt z nadzorem budowlanym, uzyskiwaniem pozwoleń i akceptacji dla inwestycji, realizacja procesów remontowych /adaptacyjnych;
  • Organizowanie, kierowanie i koordynacja pracy oraz nadzór nad jakością i przebiegiem pracy podległych pracowników;
  • Bieżące raportowanie z postępu prac na projektach;
  • Zawieranie transakcji w oparciu o najkorzystniejsze warunki;
  • Opracowywanie wycen projektów z uwzględnieniem ogólnych wytycznych oraz specyfiki standardu wykończenia oferowanego w ramach danej ceny.
Od kandydatów oczekujemy:
  • Minimum dwuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenia w realizacji inwestycji retailowych, biurowych lub przemysłowych;
  • Ukończonych studiówktury i zagospodarowania terenu, warunków technicznych, etc.;- standar wyższych – kierunki techniczne;
  • Znajomości języka angielskiego – co najmniej na dobrym poziomie umożliwiającym swobodną
  • Komunikację w mowie i piśmie;
  • Bardzo dobra znajomość prawa budowlanego i etapów procesu inwestycyjnego;
  • Silnych umiejętności analitycznych, komunikacyjnych i negocjacyjnych;
  • Zaangażowania w wykonywane obowiązki;
  • Wysokiego poziomu poczucia zawodowej odpowiedzialności.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy;
  • Umowa o pracę;
  • Stabilne zatrudnienie w spółce posiadającej znaczący udział w rynku i stale rosnącej;
  • Możliwość poszerzenia zawodowego doświadczenia we współpracy z zespołem doświadczonych;
  • Specjalistów i ekspertów.
EPCM Executive Search:

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w wiodących firmach z branży budowlanej oraz nieruchomości. Koncentrujemy się na takich obszarach jak branża deweloperska, nieruchomości, budownictwo, projektowanie i architektura oraz usługi konsultingowe.

Poznaj

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w wiodących firmach z branży budowlanej oraz nieruchomości. W swoim doświadczeniu mamy zrealizowane procesy rekrutacyjne na takie stanowiska jak CEO, Branch Director, Business Development Director, Development Director, Technical Director, Operations Director, Project Director, Development Manager, Project Manager, Facility Manager, Site Manager, Works Manager, Site Engineer, Senior Architect, Team Leader, Project Consultant, Senior Design Engineer, Senior Consultant, etc. Koncentrujemy się na takich obszarach jak branża deweloperska, nieruchomości, budownictwo, projektowanie i architektura oraz usługi konsultingowe. Prowadzimy rekrutacje na terenie całego kraju, a także mamy doświadczenie w rekrutacjach zagranicznych.
Kierownik ds. Inwestycji Budowlanych to osoba, która nadzoruje i koordynuje projektami budowlanymi i inwestycyjnymi przedsiębiorstwa. Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: pozyskiwanie materiałów budowlanych, wykonawców i inwestorów, doradztwo techniczne, realizacja infrastruktury budowlanej firmy, analizy rynku, a także nadzór pracy podległego personelu, ...
Praca Kierownik ds. Inwestycji Budowlanych