Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. roszczeń robót budowlanych

    Mosty Łódź S.A.   Łódź    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Zakres obowiązków: prowadzenie korespondencji kontraktowej z zamawiającym i podwykonawcami, w tym ewentualnie w oparciu o warunki FIDIC, współpraca z kierownictwem budowy w zakresie formułowania roszczeń, udział w spotkaniach z zamawiającym, nadzorem inwestorskim i podwykonawcami.
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie Specjalista ds. Roszczeń Lubelskie
Młodszy likwidator szkód osobowych

TUiR/TUnŻ Warta S.A.
lubelskie, Lublin
praca stacjonarna
1900 dni temu

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin
Nr ref.: MLSO/Z/ZS/01/19
Do zadań osoby na tym stanowisku należeć będzie:
  • obsługa wniosków dotyczących świadczeń osobowych w systemach informatycznych Warty,
  • gromadzenie i prowadzenie korespondencji,
  • analizowanie zebranej w sprawie dokumentacji szkodowej,
  • negocjacje i zawieranie z poszkodowanymi (ich pełnomocnikami) ugód,
  • podejmowanie decyzji merytorycznych w sprawie zgłoszonych roszczeń.
Nasze oczekiwania:
  • umiejętności negocjacyjne w ramach rozmowy telefonicznej,
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office na poziomie minimum dobrym,
  • wysokie zdolności analityczne, dociekliwość,
  • odpowiedzialność, samodzielność,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • wysoka kultura osobista.
Oferujemy:
Zainteresowanym współpracą oferujemy:
  • pracę w oparciu o umowę na zastępstwo,
  • pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie wchodzącej w skład jednej z największych międzynarodowych grup ubezpieczeniowo-finansowych,
  • interesującą pracę w zgranym zespole.