Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Warmińsko-mazurskie Elbląg
Młodszy Operator w Dziale Produkcji - Praca sezonowa

Grupa Żywiec S.A.
Elbląg
młodszy specjalista (junior)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
418 dni temu

Grupa Żywiec to jeden z czołowych producentów piwa w Polsce oraz lider w innowacyjnych segmentach piwa. Firma warzy piwo w Arcyksiążęcym Browarze w Żywcu, Browarze Warka, Browarze Leżajsk, Browarze Elbląg, Browarze Namysłów. Do najsilniejszych marek spółki obok Żywca należą Heineken, Desperados, Warka i Tatra. Ważną część oferty Grupy Żywiec stanowią piwa regionalne: Królewskie, Leżajsk, Specjal, Namysłów i Brackie. Firma powiązana jest z Grupą HEINEKEN. Więcej informacji o firmie: www.grupazywiec.pl.

Miejsce pracy: Elbląg

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych

Bieżąca kontrola procesu produkcyjnego

Utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy

Bieżące wypełnianie dokumentacji produkcyjnej

Przestrzeganie dyscypliny produkcyjnej oraz zasad dotyczących jakości wytwarzania produktu

Nasze wymagania:

Wykształcenie minimum zawodowe

Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej

Doświadczenie w obsłudze maszyn i urządzeń produkcyjnych

Umiejętność pracy w zespole

Chęć nauki

Chęć do pracy na produkcji w systemie 3-zmianowym (wraz z weekendami)

Aktualne badania  do celów sanitarno-epidemiologiczne - mile widziane