Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 godz.
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie Front-end Developer Lubelskie
Młodszy Projektant / Programista Front End Developer

iRekruter Sp. z o.o.
lubelskie, Lublin
80,00 - 105,00 zł netto (+VAT)/godz.
specjalista (mid)
kontrakt B2B
praca stacjonarna
1010 dni temu

Specjalizujemy się w rekrutacji Specjalistów IT. Misja firmy wywodzi się z przekonania, że mimo wysokiego tempa innowacji technologicznych i stałego doskonalenia metodyk pracy, najważniejszym czynnikiem sukcesu projektów i usług niezmiennie pozostaje dostępność ludzi o właściwych kwalifikacjach, zmotywowanych i umiejących pracować zespołowo.

Miejsce pracy: Lublin
Nr ref.: NXWO
Zadania:
  • Projektowania, wdrażanie i utrzymywanie rozwiązań
  • Integracja i przetestowanie proponowanych rozwiązań
  • Analiza wymagań systemowych i biznesowych
  • Szacowanie zadań i ich realizacja w wyznaczonym terminie
Wymagania:
  • Min 3-letnie, ugruntowane doświadczenie w programowaniu przy użyciu języka programowania JavaScript, HTML i CSS
  • Praktyczne doświadczenie z Node.js, React, Angular 2+, jQuery
  • Znajomość języka angielskiego, umożliwiająca efektywne zapoznawanie się z dokumentacją techniczną
  • Uczestnictwo w co najmniej 1 projekcie informatycznym wykorzystujących JavaScript w ciągu ostatnich 2 lat o wartości co najmniej 500 000,00 PLN
  • Znajomość narzędzia Git
  • Biegłe posługiwanie się językiem polskim w mowie i piśmie
Oferujemy:
  • Pracę w systemie hybrydowym (lub zdalną)
  • Kartę sportowym
  • Opiekę medyczną
  • Udział w ciekawych i ambitnych projektach