Młodszy Specjalista ds. Planowania i Programowania
CEMEX Polska Sp. z o.o.
Rudniki k. Częstochowy
37 dni temu

Miejsce pracy: Cementownia Rudniki,
Rudniki k. Częstochowy, gmina Rędziny, woj. śląskie.

Główne zadania
  • Planowanie zasobów ludzkich i materiałów do prowadzenia prac serwisowych i utrzymania
    ruchu w oparciu o system SAP,
  • Ustalanie, wraz z osobą zgłaszającą zapotrzebowanie na pracę, stopnia jego ważności oraz
    daty rozpoczęcia i zakończenia robót,
  • Weryfikacja części zamiennych i materiałów magazynowych do potrzeb utrzymania ruchu,
  • Przygotowanie zapotrzebowania na zakupy części zamiennych nieobjętych normatywem magazynowym,
  • Uczestnictwo w przygotowaniu budżetu utrzymania ruchu,
  • Wsparcie pracowników utrzymania ruchu podczas wykonywania zadań i projektów.
Wymagania formalne
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn lub pokrewne,
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczno-produkcyjną,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowiskach związanych z dokumentacją
    utrzymania ruchu,
  • Wiedza z zakresu budowy oraz zasad obsługi maszyn i urządzeń,
  • Znajomość pakietu MS Office oraz systemu SAP,
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem,
 Oczekiwania interpersonalne
  • Rzetelność w prowadzeniu dokumentacji,
  • Odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy,
  • Otwartość na zmiany i gotowość do podejmowania nowych wyzwań,
Co możesz zyskać pracując w CEMEX?
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo,
  • Szeroki pakiet świadczeń dodatkowych oraz benefitów (np. dofinansowanie do wypoczynku ,,wczasy pod gruszą’’, pakiet opieki medycznej, karta rekreacyjno-sportowa, dostęp do platformy benefitowej oraz szkoleniowej),
  • Pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu,
  • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia w różnych obszarach biznesu.

Poznaj

CEMEX jest globalnym liderem w branży materiałów budowlanych. W świecie stojącym wobec stale rosnącej potrzeby rozwoju budownictwa, pomagamy zaspokajać to zapotrzebowanie poprzez dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług naszym klientom oraz naszym społecznościom na całym świecie.