Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Młodszy Specjalista ds. Technicznej Likwidacji Szkód

Generali

Lublin

76 dni temu

Miejsce pracy: Lublin
Twoje zadania:
  • Dbanie o poprawny proces likwidacji szkód komunikacyjnych
  • Analiza uszkodzeń pojazdów/mienia i ich związku z okolicznościami powstania
  • Ustalanie odpowiedzialności firmy i wysokości świadczeń w związku ze szkodą
  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie obsługi oględzin uszkodzonego mienia
  • Weryfikowanie roszczeń zgłaszanych przez podmioty zaangażowane w proces likwidacji (m.in. weryfikacje kosztorysów i faktur z warsztatów)
  • Zapewnienie poprawnego obiegu dokumentacji szkodowej pomiędzy Firmą, a podmiotami zewnętrznymi
  • Obsługa odwołań i reklamacji w zakresie technicznej likwidacji szkód
  • Udzielanie informacji Klientom w sprawach dotyczących likwidacji zgłoszonych szkód
Nasze oczekiwania:
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w firmie ubezpieczeniowej (np. w obsłudze klienta lub likwidacji szkód)
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych (mile widziane kierunki techniczne, np. budowa maszyn, pojazdów)
  • Mile widziana wiedza z zakresu budowy pojazdów, technologii naprawy pojazdów
  • Umiejętność organizacji czasu pracy oraz terminowości w realizacji powierzonych zadań
  • Dokładność i wnikliwość
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność szybkiego przyswajania nowych informacji oraz chęć do nauki i rozwoju
Twoje korzyści:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, zniżki na produkty Generali)
  • Program „Bądź w Formie z Generali” – karty sportowe
  • Lekcje języka angielskiego bezpłatne i na miejscu
  • Podnoszenie kompetencji poprzez udział w szkoleniach

Poznaj

Generali

Grupa Generali to jeden z wiodących światowych ubezpieczycieli oraz lider w sektorze ubezpieczeń życiowych w Europie. Obecna na światowych rynkach od ponad 180 lat Grupa Generali zapewnia ochronę ubezpieczeniową 65 milionom Klientów w ponad 60 krajach świata. Korzystając z wieloletnich doświadczeń na międzynarodowych rynkach finansowych Generali oferuje w Polsce pełną ofertę usług zarówno dla Klientów indywidualnych oraz korporacyjnych.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

Specjalista do spraw likwidacji szkód komunikacyjnych jest osobą odpowiedzialną za realizowanie procesu likwidacji szkód komunikacyjnych z tytułu ubezpieczeń OC i AC. Specjalista analizuje na podstawie posiadanej wiedzy i doświadczenia powstałe szkody i weryfikuje zasadność roszczeń osoby poszkodowanej. Osoba obsadzona na tym stanowisku jest samodzielnym organem decyzyjnym w zakresie wypłaty odszkodowań, przyjmuje ...
Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych Praca Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (781)
Wałbrzych (47)
Legnica (126)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (265)
Toruń (142)
Lubelskie:
Lublin (270)
Chełm (55)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (933)
Tarnów (89)
Nowy Sącz (78)
Mazowieckie:
Warszawa (2213)
Radom (172)
Płock (89)
Opolskie:
Opole (237)
Nysa (74)