Młodszy specjalista ds. technicznych (inżynier budownictwa)

Klimas Sp. z o.o.

Kuźnica Kiedrzyńska (okolice Częstochowy)

73 dni temu

Jesteśmy największym producentem w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej o ugruntowanej pozycji w branży budowlanej. Pozycję lidera zawdzięczamy konsekwentnie rozwijanej ofercie produktowej połączonej ze zdobywaniem nowych rynków zbytu w kraju i poza jego granicami. Dzięki nowoczesnym zakładom produkcyjnym oraz posiadaniu własnego centrum logistycznego jesteśmy pewnym partnerem dla klientów oraz rzetelnym pracodawcą.

Obecnie w związku z rozwojem Firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kuźnica Kiedrzyńska (okolice Częstochowy)
Obowiązki:
  • Bieżąca analiza rynku zamocowań pod kątem zmieniających się potrzeb produktowych,
  • Przygotowywanie planu rozwoju i wdrażanie go dla danej grupy produktów,
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej danej grupy (karty techniczne, opisy do katalogu, itp.),
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z wprowadzaniem wyrobów na rynek krajowy i zagraniczny (gromadzenie i opracowywanie niezbędnych danych do przygotowania dokumentacji),
  • Budowanie długoterminowych relacji z potencjalnymi klientami,
  • Prowadzenie szkoleń i prezentacji z wybranych grup produktowych,
  • Wsparcie techniczne dla handlowców i działu eksportu.
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki techniczne - budownictwo,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Umiejętność przygotowania prezentacji,
  • Znajomość przepisów o wyrobach budowlanych będzie dodatkowym atutem,
  • Komunikatywna znajomość jęz. angielskiego,
  • Wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne,
  • Aktywny styl pracy, inicjatywa w działaniu,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych na terenie kraju.
Twój pakiet korzyści:
  • Pracę i karierę w dużej, renomowanej firmie będącej liderem na rynku polskim i europejskim,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia oraz rozwoju,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych,
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. technicznych

Specjalista ds. technicznych to osoba posiadająca szeroką wiedzę oraz doświadczenie pozwalające na obsługę oraz wsparcie dla całokształtu procesów związanych z techniczną stroną funkcjonowania danej instytucji lub firmy. Odpowiada on za utrzymanie placówek, budynków czy urządzeń oraz reagowanie w sytuacjach, gdy wymagają one interwencji awaryjnych i naprawczych. Jego zadaniem jest utrzymanie pełnej sprawności i gotowości ...
Specjalista ds. technicznych Praca Specjalista ds. technicznych