Młodszy Specjalista IT

Dongshin Motech Poland Sp. z o.o.

Biskupice Podgórne

3 dni temu

Ogłoszenie numer: 4264293, z dnia 2021-02-23

Dongshin Motech Poland Sp. z o.o. to firma działająca w branży automotive, zajmująca się produkcją elementów do baterii samochodów elektrycznych. Współpracujemy z wieloma firmami, zaopatrującymi czołowych producentów samochodów na świecie. Jesteśmy silnie rozwijającą się firmą, poszukującą kandydatów do nowo powstającego zespołu. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie / Biskupice Podgórne

Opis stanowiska

  • wsparcie informatyczne użytkowników oraz obsługa sprzętu komputerowego i infrastruktury sieciowej,
  • instalacja sprzętu komputerowego i oprogramowania,
  • zapewnienie ciągłości działania w podległych jednostkach (nadzór nad prawidłowym działaniem sprzętu, oprogramowania i sieci komputerowych oraz usuwanie awarii),
  • rozwiązywanie zgłaszanych incydentów i realizacja wniosków przekazywanych przez użytkowników,
  • prawidłowa ewidencja oprogramowania i sprzętu komputerowego,
  • administracja zasobami dyskowymi,

Wymagania

  • biegła znajomość systemu MS Windows 10 oraz praktyczna znajomość sprzętu informatycznego i technologii informatycznych,
  • doświadczenie w obszarze informatycznego wsparcia użytkownika,
  • znajomość systemów serwerowych,
  • praktyczna wiedza w zakresie sieci LAN/WAN/Internet,
  • dobra znajomość konfiguracji urządzeń peryferyjnych,
  • umiejętność aktywnego zarządzania oprogramowaniami i urządzeniami IT,
  • wykształcenie minimum średnie o profilu informatycznym,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym,
  • bardzo dobra organizacja pracy, systematyczność i dokładność,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziana znajomość systemu MES (Manufacture Excution Systems),

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat),
  • kursy i szkolenia,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • miłą i przyjazną atmosferę w pracy w zgranym zespole.

Proszę wysyłać CV w języku angielskim i polskim.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. IT
Specjalista ds. IT – pracownik na tym stanowisku jest odpowiedzialny za bezpośrednie wsparcie techniczne użytkowników, instalacje i konfiguracje sprzętu i oprogramowania, instalacje okablowania oraz konfigurację sieci LAN, WAN, Wybór i zakup sprzętu, oprogramowania i usług teleinformatycznych, prowadzenie ewidencji i rozliczanie zakupów sprzętu, oprogramowanie i usługi oraz pomoc przy wszelkich pracach ...
Praca Specjalista ds. IT