Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Młodszy Technik Serwisu

WIDEX Regional Operation Center EMEA Sp. z o.o.

Wrocław, ul. Graniczna 8A (teren parku Prologis)

66 dni temu

Widex jest jedną z wiodących na świecie firm z branży technologii cyfrowych aparatów słuchowych. Nasze aparaty słuchowe są sprzedawane w ponad 90 krajach na całym świecie. Pomagają one ludziom z ubytkiem słuchu komunikować się lepiej - coś, co jest niezwykle ważne dla jakości ich życia.

Kładziemy również duży nacisk na środowisko dzieci i młodzieży z wadą słuchu, ponieważ wiemy jak ważna jest wczesna interwencja dla ich rozwoju językowego.

W związku z bardzo dynamicznym tempem rozwoju Spółki Widex Regional Operation Center EMEA,
zajmującej się produkcją i serwisem aparatów słuchowych,
stworzyliśmy
10 nowych miejsc pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław, ul. Graniczna 8A (teren parku Prologis)

Ilość wolnych wakatów: 3

Opis stanowiska:
  • naprawa aparatów słuchowych, ich osprzętu oraz innych urządzeń wspomagających słyszenie;
  • dobór potrzebnych części i działań, pozwalających skutecznie naprawić urządzenie;
  • lutowanie precyzyjne w technologii bezołowiowej.
Wymagania:
  • zainteresowanie zagadnieniami związanymi z elektroniką;
  • umiejętność lutowania – mile widziane;
  • gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym;
  • zdolności manualne;
  • dobry słuch;
  • umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • stanowisko w dynamicznie rozwijającej się Spółce;
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowym środowisku;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • przyjazną atmosferę pracy;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz zaangażowania (okres próbny to kwoty pomiędzy 3100 brutto – 3500 brutto);
  • podwyżki wynagrodzenia wraz z rozwojem pracownika;
  • dofinansowanie do posiłków;
  • ubezpieczenie na życie;
  • prywatą opiekę medyczną;
  • bezpłatne lekcje języka angielskiego oraz niemieckiego;
  • kartę multisport.

Poznaj stanowisko: Technik serwisu

Technik serwisu jest szeregowym pracownikiem serwisu, odpowiedzialnym za przeprowadzanie bieżących napraw serwisowanego sprzętu, samochodów, etc. Osoba obsadzona na tym stanowisku wykonuje naprawy objęte gwarancją i pogwarancyjne, a także sporządza szczegółową dokumentację z wykonywanych czynności. Stanowisko funkcjonuje w wielu branżach; począwszy od motoryzacyjnej, na informatycznej i telekomunikacyjnej kończąc. Technik ...
Technik serwisu Praca Technik serwisu