Climatic - Projektujemy i Budujemy Modułowo – Solidnie, szybko, innowacyjnie i kompleksowo.

Climatic z centralą pod Warszawą (Reguły) jest polską firmą działającą w Polsce i zagranicą. Posiadamy ponad 25 lat doświadczenia. Mamy własny duży zakład produkcyjny. Inwestycje realizujemy w systemie zaprojektuj-wybuduj (posiadamy bardzo nowoczesny i duży dział projektowy).

Jesteśmy pionierami i specjalistami w realizacji modułowych: szpitali, budynków medycznych, obiektów wojskowych, policyjnych i specjalistycznych, szkół i przedszkoli, budynków użyteczności publicznej oraz wielu innych. Zrealizowaliśmy wiele prestiżowych inwestycji.

Nasz portfel zamówień dynamicznie rośnie dzięki naszej innowacyjności i referencjom.
Inwestycje realizujemy: dwa razy szybciej / na czas / w wysokiej jakości / bezproblemowo.

Jeśli chcesz się rozwijać, dołącz do naszego dynamicznie rozwijającego się zespołu.
Stań się częścią naszego sukcesu.

Więcej informacji znajdziesz na www.climatic.pl

Aktualne oferty pracy

  • Specjalista ds. Badań i Rozwoju w branży budowlanej

    Climatic Sp. z o.o. Sp. k.   Reguły, k. Warszawy    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / o dzieło / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    18 godz.
    Twój zakres zadań: projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań w dziale badań i rozwoju; budowa stanowisk badawczych; współpraca z jednostkami badawczymi, w tym z ITB, IMP; przygotowywanie i pobieranie próbek materiałów oraz wyrobów budowlanych; wykonywanie badań pobranych materiałów w...
  • Inżynier do R&D w Branży Budowlanej

    specjalista mid / junior / senior  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    18 godz.
  • Climatic Sp. z o.o. Sp. k.
    specjalista mid / senior / kierownik/koordynator  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  rekrutacja online
    3 dni
    Miejsce pracy: Reguły i budowy na terenie Polski. Twój zakres obowiązków: nadzór nad robotami budowlano - wykończeniowymi, nadzór, koordynacja i organizacja prac podwykonawców, oraz sił własnych, udział w procesach koordynacyjnych prac projektowych i prefabrykacji budynków modułowych w...
  • Inżynier / Kierownik Robót - branża elektryczna

    specjalista (mid) / kierownik/koordynator  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Zakres obowiązków czynny udział w procesie przygotowania oraz realizacji budowy: wykonywanie zestawień materiałowych i kosztorysów, nadzorowanie pracowników, koordynacja branżowa, tworzenie dokumentacji warsztatowej, wykonywanie dokumentacji powykonawczej, zamawianie materiałów produkcyjnych.
Zobacz archiwalne oferty pracy

4

Climatic Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Żytnia 6 Reguły

05-816 Michałowice