Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Młodszy ustawiacz

Hi-P Poland Sp. z o.o

Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

32 dni temu

Hi-P Poland to spółka wchodząca w skład międzynarodowego koncernu Hi-P International z siedzibą w Singapurze, która działa na rynku światowym od 1980 roku, w sektorze telekomunikacyjnym, komputerowym, medycznym, motoryzacyjnym i elektronicznym. Na rynku polskim jesteśmy obecni od 2005 roku. W Hi–P Poland zajmujemy się produkcją najwyższej jakości elementów z tworzyw sztucznych, montażem kontraktowym małego AGD oraz produkcją części dla branży motoryzacyjnej.

Do naszego Zespołu poszukujemy osób chcących zdobyć doświadczenie na stanowisku:

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski) (pow. wrocławski)
Nr ref.: 17/19
Co oferujemy?
  • Pracę w systemie 3-zmianowym, od poniedziałku do piątku;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • Możliwość nauki od podstaw na stanowisku Młodszego Ustawiacza;
  • Szkolenia teoretyczne i praktyczne, obejmujące budowę i zasady działania wtryskarek, form, proces wtrysku, ustawienia i kontrolę procesu;
  • Możliwość zdobycia uprawnień na obsługę suwnic z poziomu roboczego;
  • Różnorodny pakiet socjalny, a w nim: bezpłatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie grupowe, świadczenia świąteczne, dofinansowanie do posiłków oraz wypoczynku;
  • Bezpłatny transport pracowniczy na trasach dojazdowych z: Bielawy, Pieszyc, Strzelina, Ziębic oraz Wrocławia.
Czego od Ciebie oczekujemy?
  • Motywacji i zaangażowania w swoją pracę;
  • Chęci do nauki i rozwoju;
  • Doświadczenia zawodowego w obszaru produkcji;
  • Wykształcenia technicznego.
Jakie zadania czekają na Ciebie?
  • Zmiana form zgodnie z planem produkcyjnym;
  • Wstępne ustawianie parametrów procesu wtrysku z Ustawiaczem/Inżynierem Procesu;
  • Ustawianie parametrów technologicznych na pozostałych urządzeniach;
  • Udział w diagnozowaniu awarii oraz pomysłach na usprawnienia.
Prosimy o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Hi-P Poland Sp. z o. o., z siedzibą w Bielanach Wrocławskich przy ul. Magazynowej 8, 55-040 Kobierzyce, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko zawarte w ogłoszeniu”.

Jeśli chcesz abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie i pozostali w kontakcie, umieść w aplikacji dodatkową zgodę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Hi-P Poland Sp. z o. o., z siedzibą w Bielanach Wrocławskich przy ul. Magazynowej 8, 55-040 Kobierzyce na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska”.

W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z nami pod adresem:
rekrutacja@hi-p.com

Dziękujemy za Twoją aplikację, każda jest przez nas analizowana. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Poznaj

Hi-P Poland Sp. z o.o.

Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny
Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej ...
Praca Robotnik Produkcyjny