Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Mobilny Doradca Klienta

CENTRUM USŁUG FINANSOWYCH OSTALECKI I WSPÓLNIK SPÓŁKA JAWNA

Bytom, Katowice, Żory

10 dni temu

Ogłoszenie numer: 2126129, z dnia 2018-11-10

Jesteśmy zgranym zespołem sprzedażowym i chcemy powiększyć nasz zespół. Nasza firma - Centrum Usług Finansowych Ostalecki i Wspólnik Sp. Jawna działa w ramach ogólnopolskiej sieci partnerskiej jednego z największych Banków w Polsce, obsługując klientów indywidualnych i przedsiębiorstwa. Aktualnie w związku z rozwojem naszych placówek partnerskich w Katowicach, Bytomiu i Żorach poszukujemy kandydatów/tek do placówek partnerskich na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie / Bytom, Katowice, Żory

Opis stanowiska

Chcemy abyś razem z nami:

  • sprzedawał/a produkty, szukając nowych szans sprzedażowych i aktywnie pozyskując nowych
    Klientów indywidualnych i biznesowych
  • badał/a potrzeby potencjalnych Klientów i dopasowywał/a dla nich najlepsze rozwiązania
  • po kompleksowym wdrożeniu, doradzał/a w zakresie produktów i edukował/a nowych Klientów
  • nawiązywał/a kontakt telefoniczny i mailowy, a także inicjował spotkania i prezentacje dla Klientów
  • pracował/a na celach, przy wsparciu Mentora
  • realizował/a kampanie marketingowe i dbał o pozytywny wizerunek placówki

Wymagania

Jeżeli:

  • jesteś otwarty/a, uwielbiasz kontakt z ludźmi, a komunikatywność jest Twoją mocną stroną
  • lubisz samodzielność i potrafisz organizować własną pracę
  • masz doświadczenie w pozyskiwaniu i obsłudze Klienta indywidualnego lub/i biznesowego lub chcesz się tego nauczyć
  • entuzjastycznie i konsekwentnie dążysz do osiągania wyznaczonych celów,
  • masz wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziane kierunki ekonomia, finanse)
  • chcesz się rozwijać
  • jesteś fanem nowoczesnych rozwiązań

to właśnie Ciebie szukamy!

Oferujemy

W zamian za Twoje zaangażowanie otrzymasz:

  • umowę o pracę - pierwsza umowa na 7 miesięcy – bo wiemy jak ważna jest stabilizacja
  • stałe wynagrodzenie (podstawę uzgadniamy indywidualnie) – bo cenimy Twoje doświadczenie
  • plus premię bez limitu – bo możesz zarabiać, ile chcesz
  • profesjonalne szkolenie wprowadzające oraz wsparcie zespołu – by ułatwić Ci start
  • możliwości rozwoju oraz określoną ścieżkę kariery – bo nikt nie lubi stać w miejscu
  • bogaty system benefitów (kartę Multisport, bilety do kina, teatru, dofinansowania nauki języka)
    – byś miło spędził/a czas po pracy
  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie – bo życie i zdrowie są najważniejsze
  • pracę od poniedziałku do piątku oraz elastyczny czas pracy – bo sam/a sobie zorganizujesz
    plan dania
  • owocowe dni – by uzupełnić witaminy :)
  • oraz wszelkie niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód)

Poznaj stanowisko: Mobilny Doradca Klienta

Mobilny Doradca Klienta to osoba, która doradza klientom w zakresie wyboru usługi/produktu. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: aktywne pozyskiwanie klientów, analiza potrzeb i oczekiwań klienta, obsługa pozyskanych klientów, utrzymywanie na wysokim poziomie długoterminowych relacji z klientami, aktywna sprzedaż produktów i usług, a także raportowanie indywidualnych ...
Mobilny Doradca Klienta Praca Mobilny Doradca Klienta

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (776)
Wałbrzych (50)
Legnica (95)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (169)
Toruń (110)
Lubelskie:
Lublin (197)
Chełm (30)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (828)
Tarnów (48)
Nowy Sącz (39)
Mazowieckie:
Warszawa (1868)
Radom (150)
Płock (42)
Opolskie:
Opole (162)
Nysa (58)