Mobilny Operator Filmów - Realizator zamówień

MB SFERINIS KINAS

Lublin

6 dni temu

Ogłoszenie numer: 2656011, z dnia 2019-09-12

Firma MB Sferinis Kinas Oddział w Polsce w związku z rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: lubelskie / Lublin

Opis stanowiska

Praca polega na realizowaniu (nie sprzedaży) edukacyjnych seansów filmowych dla dzieci i młodzieży na terenie szkół, przedszkoli, domów kultury, parków rozrywki, podczas festynów rodzinnych itd. Wiedza specjalistyczna z prezentowanych dziedzin nie jest wymagana.

Zakres obowiązków:

  • projekcja filmów w placówkach edukacyjnych, zgodnie z odgórnymi ustaleniami;
  • prowadzenie instruktażu dla widzów;
  • przeprowadzanie konkursów dla widzów;
  • kształtowanie swoją postawą pozytywnego wizerunku firmy;
  • budowanie długotrwałych relacji z klientem;
  • praca mobilna.

Wymagania

  • odpowiedzialność za powierzone mienie;
  • dobra organizacja, punktualność;
  • wysoka kultura osobista, wyraźna wymowa, kreatywność;
  • prawo jazdy kat. B - warunek konieczny;
  • WŁASNY SAMOCHÓD - warunek konieczny (pracodawca zapewnia kartę paliwową oraz wynagrodzenie za najem);
  • doświadczenie w pracy z dziećmi będzie atutem.

Oferujemy

  • umowę o współpracę/zlecenie;
  • pracę od pn.-pt., sporadycznie w soboty lub niedzielę, średnio od 7 do 12 dni pracy w miesiącu;
  • atrakcyjne wynagrodzenie, średnio od 2600 zł do 3100 zł netto, składające się z wynagrodzenia za pracę oraz za najem samochodu dla firmy;
  • samodzielność oraz niezwykle przyjazną atmosferę w pracy zarówno ze strony firmy, jak i obsługiwanych placówek;
  • szkolenia wdrażające w zakres obowiązków.

Więcej na temat naszej firmy znajdą Państwo na stronie www.sferycznekino.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania.

Poznaj

MB SFERINIS KINAS SPÓŁKA MAŁA ODDZIAŁ W POLSCE

Naszym celem jest zainteresowanie uczniów nową, nietradycyjną formą kształcenia, jaką jest Kino Sferyczne. Dzieci znacznie lepiej rozumieją i zapamiętują przekazywaną im wiedzę, poprzez atrakcyjne widoki, niesamowite efekty dźwiękowe i przekonywujące głosy lektorów. Znaleźliśmy rozwiązanie, dzięki któremu nauka staje się ciekawsza i zajmująca. W trakcie pokazu widzowie oglądają trójwymiarową przestrzeń, która zmienia u odbiorcy wizualne i fonetyczne odczucia. Przestrzeń kosmiczna, spadające gwiazdy, głębia oceanu, a do tego obracający się obraz, tworzą realistyczne widowisko. Dzięki nam niemożliwe staje się możliwe!

Świadczymy usługi na terenie placówek edukacyjnych, jak również podczas obozów, zielonych szkół, wieczorów tematycznych, festynów rodzinnych, uroczystości miejskich oraz innych wydarzeń kulturalnych. Jak pokazuje praktyka, za pomocą cyfrowego sprzętu i nie ruszając się z miejsca, możemy przenieść się do innej przestrzeni. Daje to niesamowitą możliwość odczuwania wielu emocji i pogłębiania swojej wiedzy, jednocześnie wesoło spędzając czas.

Poznaj stanowisko: Operator Obrazu
Operator obrazu jest członkiem ekipy filmowej lub telewizyjnej, zajmującym się opracowywaniem i realizowaniem obrazowej aranżacji scenariusza. Operator obrazu uczestniczy w kreacji zdjęć do filmów fabularnych, dokumentalnych, produkcji reklamowych i telewizyjnych w ścisłej współpracy z reżyserem i scenografem, wydając polecenia operatorom kamer, osobom odpowiedzialnym za oświetlenie, charakteryzację, czy montaż. Obok ...
Praca Operator Obrazu