Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
MOBILNY PRZEDSTAWICIEL BANKOWY ds. Kart Kredytowych

Pol Finanse
dolnośląskie, cała Polska
praca stacjonarna
6334 dni temu

Ogłoszenie numer: 26335, z dnia 2007-02-13

Pol Finanse

Pol Finanse jest ogólnopolskim operatorem dynamicznie rozwijającego się Banku. W związku z rozbudową kanału dystrybucji poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie, cała Polska

Opis stanowiska

Aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów zainteresowanych ofertą kredytów hipotecznych

Wymagania

• wykształcenie min. średnie, • umiejętność nawiązywania kontaktów z klientami, • doświadczenie w sprzedaży produktów i usług (mile widziana branża finansowa), • znajomość rynku usług bankowych (kredyty gotówkowe, kredyty hipoteczne), • dobra organizacja pracy oraz samodyscyplina w działaniu, • gotowość do otwarcia lub prowadzenie działalności gospodarczej.

Oferujemy

• atrakcyjny system wynagradzania, • profesjonalne szkolenia z zakresu oferowanych produktów oraz technik sprzedaży, • możliwość rozwoju i awansu zawodowego.