Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
MOBILNY PRZEDSTAWICIEL BANKOWY |ds. Kredytów Hipotecznych

Pol Finanse
dolnośląskie, Wrocław, Kraków, Warszawa, Trójmiasto, Śląsk, Poznań
praca stacjonarna
6062 dni temu

Ogłoszenie numer: 35542, z dnia 2007-11-13

Pol Finanse

Pol Finanse jest ogólnopolskim operatorem dynamicznie rozwijającego się Banku. W związku z rozbudową kanału dystrybucji poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MOBILNY PRZEDSTAWICIEL BANKOWY
ds. Kredytów Hipotecznych

Miejsce pracy: dolnośląskie, Wrocław, Kraków, Warszawa, Trójmiasto, Śląsk, Poznań

Opis stanowiska

- Aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów zainteresowanych ofertą kredytów hipotecznych

Wymagania

- wykształcenie min. średnie, - umiejętność nawiązywania kontaktów z klientami, - doświadczenie w sprzedaży produktów i usług (mile widziana branża finansowa), - znajomość rynku usług bankowych (kredyty gotówkowe, kredyty hipoteczne), - dobra organizacja pracy oraz samodyscyplina w działaniu, - gotowość do otwarcia lub prowadzenie działalności gospodarczej.

Oferujemy

- atrakcyjny system wynagradzania, - profesjonalne szkolenia z zakresu oferowanych produktów oraz technik sprzedaży, - możliwość rozwoju i awansu zawodowego.