Najnowsze oferty pracy

  • Mobilny Ekspert Majątkowy

    GRUPA PZU   Opole    praca mobilna
    specjalista mid / junior / senior  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Wykonywanie oględzin Sporządzenie opisu szkody i dokumentacji fotograficznej Ustalanie wielkości szkody oraz wyliczenie jej wartości Optymalizacja kosztów obsługi szkody Przestrzeganie standardów i procedur obsługi szkód oraz jakości obsługi Klienta;
  • Specjalista ds. Obsługi Świadczeń

    GRUPA PZU   Warszawa    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / na zastępstwo  pełny etat
    5 dni
    Wydawanie opinii medycznych do spraw z tytułu ubezpieczeń na życie; Analiza zgłaszanych roszczeń pod względem formalnym i medycznym; Analiza dokumentacji medycznej; Analiza i wydawanie opinii medycznych do spraw odwoławczych;
  • Mobilny Ekspert Komunikacyjny

    GRUPA PZU   Lubin    praca mobilna
    10 dni
    Wykonywanie oględzin uszkodzonych pojazdów wraz ze sporządzeniem opisu szkody i dokumentacji fotograficznej; Ustalanie wielkości szkody w pojeździe oraz wyliczenie jej wartości; Podejmowanie działań zmierzających do optymalizacji kosztów likwidacji szkody; Przestrzeganie standardów i...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie Rzeczoznawca Lubuskie
Mobilny Rzeczoznawca szkód majątkowych oraz szkód w uprawach rolnych

A-Z QUALITY LIKWIDACJA SZKÓD SP. Z O.O.
lubuskie
specjalista (mid)
umowa zlecenie / kontrakt B2B
praca stacjonarna
39 dni temu
Miejsce pracy: woj. lubuskie
Twój zakres obowiązków
  • Kontakt z poszkodowanym,
  • Oględziny miejsca zdarzenia.
  • Wykonanie protokołu oraz szkicu sytuacyjnego
  • Pozyskanie niezbędnych dokumentów od klienta,
  • Umieszczenie dokumentacji w systemie
Nasze wymagania
  • znajomość technicznej likwidacji szkód majątkowych oraz w uprawach rolnych,
  • dyspozycyjność,
  • terminowość,
  • rzetelność.
To oferujemy
  • zatrudnienie na umowę zlecenie lub własna działalność gospodarcza,
  • pracę w dynamicznym środowisku likwidacji szkód,
  • możliwość rozwoju (szkolenia organizowane przez naszą firmę) ,
  • atrakcyjne zarobki,

Dla osób nie posiadających doświadczenia oferujemy szkolenie oraz automatyczne podjęcie współpracy.