Montażysta / Serwisant
POLKON
Wilków
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
6 dni temu

Zapraszamy na www.polkon.eu , www.polkon-wynajem.pl, Wilków k. Złotoryji - Dolny Śląsk

Miejsce pracy: Wilków
Zadania:
  • montaż instalacji i urządzeń elektrycznych, sanitarnych oraz wodnokanalizacyjnych
  • proste prace z instalacją elektryczną i hydrauliczną
  • naprawy, konserwacje i prace remontowe kontenerów (prace ślusarskie, stolarskie, malarskie)
  • montaże kontenerów w moduły
  • wyjazdy na serwisy, montaże, reklamacje na terenie kraju oraz Unii Europejskiej za zgodą pracownika - rozliczane w formie delegacji
Wymagania:
  • wykształcenie: zawodowe/średnie
  • mile widziane doświadczenie w pracach budowlanych
  • prawo jazdy Kat. B
  • uprawnienia na wózek widłowy będzie dodatkowym atutem
  • pracowitość, organizacja pracy, logiczne myślenie, samodyscyplina, dyspozycyjność
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim
  • umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie + premie za realizację wyników
  • pakiet szkoleń wdrożeniowych oraz kompetencyjnych
  • adekwatne do stanowiska narzędzia pracy
  • zgrany i zmotywowany zespół
  • bardzo dobrą atmosferę i komunikację

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: APLIKUJ TERAZ

Poznaj

POLKON S.A

W Polkon znamy potrzeby naszych klientów, dlatego oferujemy zarówno sprzedaż, jak i wynajem kontenerów oraz ich wyposażenia.

Gdy chodzi o zagospodarowanie terenów przemysłowych i placów budowy - kontenery modułowe na sprzedaż lub wynajem są bezkonkurencyjne. Montaż odbywa się w krótkim czasie, a warunki są nie mniej komfortowe niż w budynkach tradycyjnych. Oferowane przez nas kontenery biurowe, socjalne czy sanitarne są wyposażone w niezbędne instalacje.

Warto sprawdzić co mamy do zaoferowania!