Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Monter Instalacji Fotowoltaicznych

PMICombera sp. z o.o.

Będzin, Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Cieszyn, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie Zdrój, Jaworzno, Katowice, Kłobuck, Lubliniec, Mikołów, Mysłowice, Myszków, Piekary Śląskie, Pszczyna, Racibórz, Ruda Śląska, Rybnik i okolice

3 godz. temu

Od 20 lat zajmujemy się usługami aktywizacji, wsparcia i monitorowania sprzedaży. Jako członek Advantage Smollan korzystamy z wiedzy i doświadczenia czołowych europejskich agencji marketingowych. Podstawą naszych rozwiązań jest outsourcing.

W związku z dużym projektem realizowanym dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Będzin, Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Cieszyn, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie Zdrój, Jaworzno, Katowice, Kłobuck, Lubliniec, Mikołów, Mysłowice, Myszków, Piekary Śląskie, Pszczyna, Racibórz, Ruda Śląska, Rybnik i okolice
Zakres obowiązków:
  • Montaż instalacji fotowoltaicznych
  • Podłączenie do instalacji elektrycznej
  • Planowanie i raportowanie pracy
Wymagania / Oczekiwania:
  • Umiejętności techniczne
  • Zaangażowanie, rzetelność i uczciwość
  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy mobilnej
  • Wykształcenie średnie, preferowane techniczne
  • Prawo jazdy kat. B i uprawnienia 1kV mile widziane
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet socjalny
  • Motywujący system premiowy
  • Dodatkowe wynagrodzenie dla lidera zespołu
  • Samochód techniczny dla 3 – osobowych grup monterów
  • Szkolenia specjalistyczne
  • Możliwość zdobycia wiedzy technicznej

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem,  klikając przycisk

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z osobami, które w największym stopniu będą spełniać nasze oczekiwania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Poznaj stanowisko: Monter Instalacji Elektrycznych

Pracownik Monter Instalacji Elektrycznych to osoba, która montuje, instaluje i dba o prawidłowe funkcjonowanie instalacji elektrycznej oraz ustala przyczynę uszkodzeń, i wykonuje naprawę urządzeń elektrycznych. Pracownik Monter Instalacji Elektrycznych musi posiadać minimum wykształcenie zawodowe elektryczne lub technikum elektryczne, albo mieć uprawnienia zdobyte w ...
Monter Instalacji Elektrycznych Praca Monter Instalacji Elektrycznych

Aplikujesz na ogłoszenie