Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Monter instalacji

Budcon Sp. z o.o.

Śląskie

13 dni temu

Ogłoszenie numer: 2528639, z dnia 2019-07-03

BUDCON jest nowopowstałą spółką w branży budowlanej zatrudniającą specjalistów ds. instalacji HVAC przy projektach w sektorze publicznym i prywatnym w Niemczech.

Aktualnie pracujemy nad projektem dla Poczty Niemieckiej związanym z modernizacją systemu
grzewczego w budynkach hal pakietowych rozłożonych na terenie całych Niemiec.

W związku z tym poszukujemy sumiennych i zaangażowanych pracowników do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

  • montaż instalacji sanitarnych, grzewczych, klimatyzacyjnych w budynkach biurowych i przemysłowych
  • demontaż starych instalacji sanitarnych, grzewczych, klimatyzacyjnych
  • przemieszczanie rurociągów, przygotowywanie ścian oraz podłóg do wyłożenia rurociągów
  • spawanie, lutowanie, umocowywanie, instalowanie rurociągów, zaworów regulujących, ciśnieniomierzy, itd.
  • podłączanie urządzeń grzewczych, sanitarnych
  • renowacja ciągów wentylacyjnych
  • uruchomienie instalacji oraz kontrola poprawności działania
  • praca z rysunkiem technicznym
  • usuwanie bieżących usterek
  • terminowa realizacja poszczególnych etapów budowy

Praca w Niemczech

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe budowlane, spawacz, hydraulik
  • minimum 2 lata doświadczenia w zawodzie
  • mile widziane uprawnienia spawacza
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie w pracy na terenie Niemiec będzie dodatkowym atutem
  • znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego mile widziana
  • dyspozycyjność (praca w delegacji)
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • diety
  • atrakcyjny pakiet wynagrodzeń
  • niezbędne narzędzia pracy
  • zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę
  • wsparcie pracowników w jeżyku polskim podczas całej współpracy
  • pracę przy ciekawych projektach i możliwość dalszego doskonalenia zawodowego

Zainteresowanych pracą w naszym międzynarodowym zespole prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikowania z podaniem klauzuli o ochronie danych osobowych. Uprzejmie informujemy, że
skontaktujemy się telefonicznie tylko z wybranymi kandydatami.

Poznaj stanowisko: Monter

Monter jest wykwalifikowanym robotnikiem, zaangażowanym w montowanie maszyn i ich naprawę, osobą która posiada wiedzę techniczną, pozwalającą na kompleksową obsługę danego urządzenia. Osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmuje się montowaniem podzespołów o szczególnej złożoności, jego praca odbywa się zazwyczaj na taśmie montażowej. Monter, odznaczający się obszerną wiedzę techniczną, posiadający długi staż w danej ...
Monter Praca Monter

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Budcon Sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (706)
Wałbrzych (59)
Legnica (104)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (288)
Toruń (167)
Lubelskie:
Lublin (258)
Chełm (43)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (824)
Tarnów (106)
Nowy Sącz (82)
Mazowieckie:
Warszawa (2108)
Radom (165)
Płock (93)
Opolskie:
Opole (258)
Nysa (64)