Zobacz więcej ofert pracy

Monter izolacji przemysłowych

XERVON Polska Sp.z o.o.
dolnośląskie
praca stacjonarna
1497 dni temu

XERVON Polska Spółka z o.o. istnieje na rynku kompleksowych usług budowlanych w branży rusztowaniowej od 1996 roku.

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie

Zadania:
  • praca przy montażu izolacji termicznych na terenie Niemiec / Hamburg, Kolonia, Lipsk, Eisenhuttenstadt, Geslenkirchen
Wymagania:
  • posiadanie wiedzy i umiejętności w zakresie montażu i demontażu izolacji przemysłowych

Oferujemy dodatki za;,

  • doświadczenie i zdolność samodzielnego prowadzenia brygady
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Oferujemy:
  • atrakcyjne i stabilne wynagrodzenie
  • zakwaterowanie, dojazdy i wyposażenie pracownicze
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w Polsce i oddelegowanie do Niemiec