Zobacz więcej ofert pracy

Monter Izolacji Przemysłowych

Isdm Solution Andrzej Kolasa
wielkopolskie
praca stacjonarna
1309 dni temu

Ogłoszenie numer: 3587904, z dnia 2020-08-27

Chętnie zatrudnimy fachowców w zawodzie

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Polska i zagranica

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy jako monter izolacji na obiektach przemysłowych minimum 3 lata
  • Certyfikat VCA/SCC – w przypadku ich braku, pomagamy zdobyć
  • Uprawnienia, certyfikaty lub szkolenia z zakresu montażu izolacji
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem, powodującym możliwość objęcia funkcji brygadzisty

Zakres obowiązków:

  • Montaż izolacji ciepłochronnych i zimnochronnych, akustycznych i przeciwdrganiowych i ogniochronnych na obiektach przemysłowych
  • Montaż i obróbka płaszczy ochronnych izolacji przemysłowych
  • Demontaż i naprawa izolacji przemysłowych
  • Wykonywanie prac na wysokości

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie
  • Częstotliwość zjazdów 3-4 tygodnie pracy, 1 tydzień w domu
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych, emerytalnych oraz kasa urlopowa w kraju oddelegowania
  • Zakwaterowanie oraz transport w miejscu pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, zgodne z posiadaną wiedzą i umiejętnościami