Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Monter kabli telekomunikacyjnych

TOP-INT Andreas Toppa

Śląskie

8 dni temu

Ogłoszenie numer: 2537824, z dnia 2019-07-08

PRACA W NIEMCZECH

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

Nasza firma oferuje:
  • wykopy pod kable, rurki i światłowody
  • łączenie kabli miedzianych złączami termokurczliwymi (reychem)
  • łączenie światłowodów
  • pomiary kabli miedzianych i światłowodów
Szukamy pracowników z doświadczeniem w wyżej wymienionych dziedzinach, jeśli posiadasz kwalifikacje nawet częściowe doświadczenie, zadzwoń lub napisz CV.
Oferujemy pomoc w zakwaterowaniu.

Wymagania

  • Praca na terenie Niemiec.
  • Prawo jazdy min. B Mile widziane BE lub CE.
  • Język niemiecki mile widziany ale nie wymagany.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego:

+48 600 512 987

+49 174 92 447 91

Poznaj stanowisko: Monter Instalacji Telekomunikacyjnych

Monter instalacji telekomunikacyjnych, jak sugeruje już sama nazwa stanowiska, zajmuje się montażem, konserwacją, serwisowaniem i kontrolowaniem poprawnego funkcjonowania instalacji telekomunikacyjnych na podległym obszarze. Do obowiązków osoby obsadzonej na tym stanowisku może należeć wykonywanie różnorodnych instalacji poczynając od anten i połączeń kablowych w mieszkaniach abonentów, poprzez linie kablowe, ...
Monter Instalacji Telekomunikacyjnych Praca Monter Instalacji Telekomunikacyjnych

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest TOP-INT Andreas Toppa.

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (723)
Wałbrzych (61)
Legnica (108)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (286)
Toruń (167)
Lubelskie:
Lublin (265)
Chełm (47)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (808)
Tarnów (105)
Nowy Sącz (85)
Mazowieckie:
Warszawa (2093)
Radom (162)
Płock (94)
Opolskie:
Opole (257)
Nysa (70)