Monter konstrukcji stalowych / brygadzista

Lochner Sp. z o.o.

Lubelskie

7 dni temu

Firma Lochner od ponad 30 lat zajmuje się montażem konstrukcji stalowych. Pracujemy na terenie Niemiec, pracujemy w stałych brygadach.

Miejsce pracy: woj. lubelskie
Zadania:
  • praca na wysokościach (powyżej 3m), przy budowie różnego typu konstrukcji stalowych na terenie Niemiec
Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie w tym zakresie oraz uprawnienia na zwyżki
  • mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
Oferujemy:
  • pracę na terenie Niemiec
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie na warunkach niemieckich (Kindergeld, emerytura niemiecka)
  • pomoc przy składaniu wniosków do Kindergeldu oraz innych dokumentów do niemieckich urzędów
  • samochody służbowe
  • nocleg oraz transport do Niemiec na miejsce pracy po stronie pracodawcy
  • stałe brygady

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

W razie pytań proszę o telefon na numer 798 143 557

Poznaj

Pracownik Monter Konstrukcji Stalowych to osoba, która zajmuje się przygotowaniem oraz montażem konstrukcji metalowych z różnego typu elementów lub prefabrykatów. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowanie surowców do montażu, spawanie konstrukcji stalowych, szlifowanie, obróbka metali, transport uprzednio przygotowanych elementów do miejsca, gdzie ...
Praca Monter Konstrukcji Stalowych