Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Monter konstrukcji stalowych

PPHU VOSS

Śląskie

91 dni temu

Ogłoszenie numer: 1911528, z dnia 2018-02-22

PPHU VOSS

Firma P.P.H.U. VOSS oferuje precyzyjny montaż, demontaż i serwis regałów magazynowych wszystkich rodzajów oraz innych materiałów powierzonych przez klienta w oparciu o dostarczoną dokumentację.

Wykonujemy montaż regałów paletowych wysokiego składowania {SILOS}: Radioshuttle, Pushback, regałów małego składowania - AKL, konstrukcji stalowych wjezdnych, przepływowych, regałów półkowych, dwupoziomowych, antresoli.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

  • Montaż konstrukcji stalowych – praca na terenie całej Unii Europejskiej i nie tylko
  • Montaż konstrukcji regałów wysokiego składowania

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Uprawnienia do pracy na wysokości – mile widziana
  • Znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego – mile widziane
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane uprawnienia na podnośniki nożycowe i wózki widłowe

Oferujemy

  • Transport z Polski na miejsce pracy
  • Dojazd do pracy w miejscu jej wykonywania
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie
  • Wysokie zarobki

Poznaj stanowisko: Pracownik Monter Konstrukcji Stalowych

Pracownik Monter Konstrukcji Stalowych to osoba, która zajmuje się przygotowaniem oraz montażem konstrukcji metalowych z różnego typu elementów lub prefabrykatów. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowanie surowców do montażu, spawanie konstrukcji stalowych, szlifowanie, obróbka metali, transport uprzednio przygotowanych elementów do miejsca, gdzie ...
Pracownik Monter Konstrukcji Stalowych Praca Pracownik Monter Konstrukcji Stalowych