Monter / Monterka

KO-MER Bau

Łódzkie

12 dni temu

Ogłoszenie numer: 2733064, z dnia 2019-11-02

KO-MER Bau

Monter / Monterka

Miejsce pracy: łódzkie

 

Opis stanowiska

  • montaż konstrukcji aluminiowej, okien, drzwi.

Wymagania

  • mile widziana umiejętność czytania rysunków technicznych
  • prawo jazdy

Oferujemy

  • zakwaterowanie (praca we Frankfurcie nad Menem)
  • przyuczenie
  • dobre zarobki

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Poznaj

Eco Light Led

Firma Eco Light LED jest obecna na rynku oświetleniowym od 10 lat. Technologia LED to nasza pasja, która przekłada się na jakość produktów i usług.

 Specjalizujemy się w produkcji systemów liniowych LED oraz wdrażaniu zaawansowanych rozwiązań inteligentnego sterowania.

 

W swojej ofercie posiadamy kompleksowe systemy zarówno oświetlenia wewnętrznego jak i zewnętrznego, które łączą nowoczesny design i oszczędność kosztów energii elektrycznej.

Nasze oprawy powstają zgodnie z zasadą „build to suite”- co oznacza wykreowanie produktu w oparciu o indywidualne preferencje inwestora.

www.eco-light-led.com

Poznaj stanowisko: Monter 
Monter jest wykwalifikowanym robotnikiem, zaangażowanym w montowanie maszyn i ich naprawę, osobą która posiada wiedzę techniczną, pozwalającą na kompleksową obsługę danego urządzenia. Osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmuje się montowaniem podzespołów o szczególnej złożoności, jego praca odbywa się zazwyczaj na taśmie montażowej. Monter, odznaczający się obszerną wiedzę techniczną, posiadający długi staż w danej ...
Praca Monter