Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Monter na wysokości - budowa linii napowietrznych

Powerlines Group

Kujawsko-pomorskie

22 dni temu

Ogłoszenie numer: 2578108, z dnia 2019-07-31

Powerlines Group jest wiodącym europejskim dostawcą usług budowy i rozbudowy infrastruktury energetycznej. Powerlines Group prowadzi działalność w obszarach RAIL, PRODUCTS i ENERGY.

Dla naszej spółki córki Powerlines Energy Germany GmbH (z siedzibą w Achstetten, Niemcy) szukamy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

Czego możesz oczekiwać podczas montażu:
  • Linia napowietrzna - autostrada energetyczna o napięciu do 400 kV>> Jesteśmy ekspertami w zakresie planowania, budowy i konserwacji linii napowietrznych. Dzięki niezależnej i odpowiedzialnej pracy w dziedzinie infrastruktury sieci napowietrznych, energia elektryczna może pokrywać duże odległości i docierać do naszych klientów wszędzie i o każdej porze.
  • Prace przygotowawcze i wykonawcze >> Z nami jesteś odpowiedzialny za przygotowanie budowy i zapewnienie, że zostanie ona ukończona zgodnie z harmonogramem.
  • Praca na wysokości i na ziemi>> Będziesz pracować zarówno na maszcie, jak i na ziemi oraz obsługiwać maszyny

Wymagania

Oprócz zdolności do pracy na wysokości oczekujemy:

  • Kwalifikacje >> Pożądane jest ukończenie szkoły zawodowej/ technikum, najlepiej elektryk / mechanik / alpinista przemysłowy
  • Mile widziane >> Jeśli masz już doświadczenie w dziedzinie budowy linii napowietrznych, nie zwlekaj ani chwili by złożyć podanie
  • Sprawność fizyczna>> Masz wysoką sprawność fizyczną i lubisz pracować na świeżym powietrzu
  • Elastyczność >> Ogólna elastyczność w zakresie godzin pracy (gotowość do pracy w weekendy i święta)
  •  Mobilność>> " Prawo jazdy klasy B jest u nas mile widziane, każde inne również (CE)

Oferujemy

Czego możesz od nas oczekiwać:
  • Niezawodność i przyszłość>> Stałe i pewne zatrudnienie z zapewnieniem ciągłości w stale rozwijającej się firmie zatrudniającej ponad 1000 osób w całej Europie.
  • Rozwój i kariera >> Oferujemy Ci wewnętrzną ścieżkę kariery, w której możesz przejść od asystenta do montera, a później do starszego montera lub kierownika budowy.
  •  Pomagamy sobie nawzajem>> Szczególnie na początku nowej pracy wiele rzeczy jest nowych i nieznanych - otrzymasz konkretne i kompleksowe wprowadzenie, a Twoi koledzy będą do Twojej dyspozycji.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte na wynikach>> Za ciężką pracę oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie - oraz dodatkowo premie świąteczne i bożonarodzeniowe.
  • Tygodniowe zjazdy do domu >> Oprócz pracy ważna jest również rodzina. Organizujemy nasze place budowy tak, abyś mógł wracać do domu co tydzień.

Poznaj

IN AUDITO Media, Recruiting & Service GmbH

Poznaj stanowisko: Monter

Monter jest wykwalifikowanym robotnikiem, zaangażowanym w montowanie maszyn i ich naprawę, osobą która posiada wiedzę techniczną, pozwalającą na kompleksową obsługę danego urządzenia. Osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmuje się montowaniem podzespołów o szczególnej złożoności, jego praca odbywa się zazwyczaj na taśmie montażowej. Monter, odznaczający się obszerną wiedzę techniczną, posiadający długi staż w danej ...
Monter Praca Monter