Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Monter nadwozi samochodów ciężarowych

Mellströms Bil AB

Świętokrzyskie

93 dni temu

Ogłoszenie numer: 2551149, z dnia 2019-07-17

Karlskrona Bilskadecenter poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: świętokrzyskie

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Szwecja / Karlskrona

Zadania:

  • montaż/demontaż/naprawa elementów nadwozia

Wymagania

  • doświadczenie
  • znajomość budowy tego typu pojazdów i umiejętność montażu/demontażu poszczególnych zespołów i mechanizmów

Oferujemy

  • firma zapewnia nieodpłatne zakwaterowanie oraz dojazd do pracy
  • praca w pełni legalna z pełnym pakietem świadczeń
  • możliwość pracy w nadgodzinach

Poznaj

Karlskrona Bilskadecenter

Poznaj stanowisko: Monter
Monter jest wykwalifikowanym robotnikiem, zaangażowanym w montowanie maszyn i ich naprawę, osobą która posiada wiedzę techniczną, pozwalającą na kompleksową obsługę danego urządzenia. Osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmuje się montowaniem podzespołów o szczególnej złożoności, jego praca odbywa się zazwyczaj na taśmie montażowej. Monter, odznaczający się obszerną wiedzę techniczną, posiadający długi staż w danej ...
Praca Monter