Zobacz więcej ofert pracy

Monter płyt kartonowo-gipsowych

PowerJobs Sp. z o.o.
śląskie
praca stacjonarna
1801 dni temu

Ogłoszenie numer: 2444588, z dnia 2019-05-20

Agencja Pracy PowerJobs Sp. z o.o., nr licencji 11749, agencja pracy tymczasowej dla swojego Klienta poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

  • miejsce pracy: Francja / Alpy
  • praca wewnątrz budynków przy montażu płyt kartonowo-gipsowych (ścianki, sufity).

Wymagania

  • udokumentowane doświadczenie jako pracownik ogólnobudowlany;
  • umiejętność montażu ścianek i sufitów z karton-gipsów.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na cały 2019 rok;
  • umowa o pracę;
  • wynagrodzenie 1600 euro/netto za 152 godziny tj. około 10,50 netto/godz.;
  • wzrost wynagrodzenia po przepracowanym miesiącu do 11,00 netto/godz.;
  • możliwość pracy w nadgodzinach;
  • szacowany zarobek wraz z nadgodzinami około 2200 euro/netto/miesiąc.
  • zwrot kosztów amortyzacji samochodu;
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji;
  • zapewnione i opłacone zakwaterowanie;
  • zapewniona odzież robocza.