Monter / Pomocnik montera rusztowań przemysłowych

ENPA Sp. z o.o.

Śląskie

77 dni temu

Ogłoszenie numer: 2592318, z dnia 2019-08-02

PRACE OGÓLNOBUDOWLANE, w szczególności:

  • prace ziemne
  • prace wyburzeniowe
  • stany surowe

KONSTRUKCJE STALOWE, w tym:

  • realizacje konstrukcji takich jak, m.in. śluzy i mosty
  • montaż oraz serwis systemów transportu technologicznego, znajdujących zastosowanie w przemyśle samochodowym, umożliwiając optymalizację procesu transportu wewnątrzzakładwego
  • montaż zbiorników wysokociśnieniowych i kriogenicznych
  • montaż obudów dachów i ścian hal przemysłowo - handlowych
  • montaż konstrukcji stalowych dla różnych obiektów przemysłowych: magazynów,  składów, fabryk,
    stacji obsługi itp., również dużych centrów handlowych, jak hipermarkety i supermarkety.

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

  • Montaż i demontaż rusztowań przemysłowych

Miejsce pracy: Niemcy

Wymagania

  • Chęć do pracy i zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Kwalifikacje i doświadczenie zawodowe w zakresie montażu rusztowań
  • Uzdolnienia rzemieślnicze
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Certyfikat SCC lub VCA, znajomość języka niemieckiego – mile widziane

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Transport i zakwaterowanie zapewnia pracodawca
  • Stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Poznaj stanowisko: Pomocnik Budowlany
Pomocnik Budowlany to osoba, która wykonuje roboty pomocnicze przy budowie bloków, domów, dróg, mostów. Do podstawowych zadań tego pracownika należy, m.in.: malowanie, murowanie, robienie zaprawy, donoszenie materiałów budowlanych, montowanie ścianek, usuwanie starej nawierzchni, układanie cegieł, itp. Na tym stanowisku mile widziane są ...
Praca Pomocnik Budowlany