Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Monter regałów magazynowych z językiem niemieckim lub angielskim

RTC Robert Capała

Cała polska oraz Europa

226 dni temu

Ogłoszenie numer: 1847040, z dnia 2017-12-07

RTC Robert Capała firma zajmująca się od 1995 roku montażem regałów magazynowych wysokiego składowania w kraju i za granicą, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / cała polska oraz Europa

Opis stanowiska

  • montaż części konstrukcji regałów na podstawie rysunku technicznego, przy użyciu określonych technik i narzędzi

Wymagania

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną rozmowę
  • uprawnienia do prac na wysokościach
  • wysoka motywacja do pracy, dyspozycyjność, sumienność i dokładność
  • mile widziane: prawo jazdy kat. B, uprawnienia na platformy nożycowe oraz wózki widłowe
  • poszukujemy osób z całej Polski

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zakwaterowanie
  • dojazd do pracy

Poznaj stanowisko: Monter

Monter jest wykwalifikowanym robotnikiem, zaangażowanym w montowanie maszyn i ich naprawę, osobą która posiada wiedzę techniczną, pozwalającą na kompleksową obsługę danego urządzenia. Osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmuje się montowaniem podzespołów o szczególnej złożoności, jego praca odbywa się zazwyczaj na taśmie montażowej. Monter, odznaczający się obszerną wiedzę techniczną, posiadający długi staż w danej ...
Monter Praca Monter