Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Monter regałów magazynowych z językiem niemieckim

VIA ASSEMBLY Sp. z o.o.

Podlaskie

7 dni temu

Ogłoszenie numer: 1963708, z dnia 2018-08-10

Jesteśmy profesjonalną firmą montażową. Naszą działalność prowadzimy na rynku Polskim oraz rynkach całej Unii Europejskiej. Dysponujemy wykwalifikowanym personelem oraz profesjonalnym sprzętem monterskim.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób chętnych do pracy w Polsce i krajach Unii Europejskiej.

Miejsce pracy: podlaskie

Opis stanowiska

  • montaż konstrukcji stalowych, regałów wysokiego składowania, regałów magazynowych na podstawie rysunku technicznego, przy użyciu określonych technik i narzędzi;
  • zapewnienie komunikacji w języku niemieckim na budowie;

Wymagania

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną rozmowę;
  • brak przeciwwskazań do prac na wysokościach;
  • wysoka motywacja do pracy;
  • dyspozycyjność;
  • sumienność;
  • dokładność;
  • odpowiedzialność za powierzone zadania;

Mile widziane:

  • prawo jazdy kat. B;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • uprawnienia na platformy nożycowe oraz wózki widłowe;
  • znajomość rysunku technicznego (mile widziana);
  • poszukujemy osób z całej Polski;

Oferujemy

  • umowę o pracę;
  • wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji i umiejętności;
  • zakwaterowanie;
  • ekwiwalent pieniężny;
  • dojazdy na budowę firmową flotą samochodową;
  • odzież roboczą;
  • elektronarzędzia;

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu: 601-811-642; 721-871-243;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj stanowisko: Monter

Monter jest wykwalifikowanym robotnikiem, zaangażowanym w montowanie maszyn i ich naprawę, osobą która posiada wiedzę techniczną, pozwalającą na kompleksową obsługę danego urządzenia. Osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmuje się montowaniem podzespołów o szczególnej złożoności, jego praca odbywa się zazwyczaj na taśmie montażowej. Monter, odznaczający się obszerną wiedzę techniczną, posiadający długi staż w danej ...
Monter Praca Monter

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest VIA ASSEMBLY Sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (725)
Wałbrzych (46)
Legnica (57)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (128)
Toruń (80)
Lubelskie:
Lublin (99)
Chełm (13)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (730)
Tarnów (36)
Nowy Sącz (34)
Mazowieckie:
Warszawa (1597)
Radom (60)
Płock (35)
Opolskie:
Opole (117)
Nysa (8)