Monterka / Monter w dziale produkcji

benett PEOPLE Sp. z o.o.

Warszawa - Targówek

8 dni temu

Benett PEOPLE Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (cert. nr 7055) rekrutuje i zatrudnia pracowników dla dużych, średnich i małych firm na terenie całego kraju. Obecnie bezpośrednio dla naszego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa - Targówek

Dojazd tramwajem linii: 1,3, 25

Jeśli szukasz stabilnego i długofalowego zatrudnienia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, chcesz mieć możliwość rozwoju, szkolenia i wsparcia przełożonych, nie zwlekaj aplikuj już dziś!
Z chęcią z Tobą porozmawiam i omówię ofertę.

Zakres obowiązków:

  • obsługa urządzeń do produkcji soczewek okularowych
  • operowanie drobnymi narzędziami
  • dbanie o jakość produktów
  • terminowość realizacji zamówień
  • przestrzeganie obowiązujących standardów i zasad w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy

Oczekujemy:

  • gotowości do pracy w systemie 3 - zmianowym
  • zaangażowania i umiejętności pracy w zespole
  • zdolności manualnych oraz dokładności

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 20,50 zł brutto
  • przyjazną atmosferę i wsparcie na każdym etapie
  • możliwość skorzystania z karty multisport
  • możliwość skorzystania z opieki medycznej
  • profesjonalne wdrożenie stanowiskowe

Poznaj

Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny
Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej ...
Praca Robotnik Produkcyjny