Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie Merchandiser Podkarpackie
Mrechandiser w sieci Eurocash

Modus
podkarpackie
praca stacjonarna
3990 dni temu

Realizacje powierzonych Nam przez Klientów zadań prowadzi profesjonalny i kompetentny zespół pracowników, project managerów oraz konsultantów, doświadczonych w sprzedaży produktów i usług. Nasza struktura terenowa, obejmuje cały Kraj. Pracujemy w oparciu o wyspecjalizowanych koordynatorów i merchandiserów we wszystkich strategicznych miastach w Polsce, dbając o podnoszenie przewagi konkurencyjnej i zwiększaniu siły oddziaływania naszych Klientów.

Współpracujemy z największymi koncernami polskimi i międzynarodowymi.

W związku z rozwojem współpracy poszukujemy kandydatów na stanowisko

Zakres obowiązków:

  • praca nad ekspozycją w hurtowni Eurocash dla kilku klientów
  • wdrażanie standardów ekspozycyjnych
  • pilnowanie zapasów
  • bezpośrednia współpraca z kierownikiem stoiska
  • przekazywanie informacji handlowych z hal dotyczących obsługiwanych firm - raporty

Praca od poniedziałku do piątku po ok 5,5h/dziennie (ok 110h miesięcznie).

Wymagania:
  • dyspozycyjność
  • aktualna książeczka z badaniami Sanepidu
  • rzetelność i odpowiedzialne podejścia do pracy
  • punktualność i komunikatywność
Oferujemy:
  • przeszkolenie
  • możliwość rozwoju i awansu
  • wysokie zarobki

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj

Modus Sp. z o.o. Sp. Kom.

Agencja Merchandisingowa.

Realizację powierzonych nam przez Klientów zadań, prowadzi profesjonalny i kompetentny zespół pracowników, project managerów oraz konsultantów, doświadczonych w sprzedaży produktów i usług. Nasza struktura terenowa obejmuje cały kraj. Pracujemy w oparciu o wyspecjalizowanych koordynatorów i merchandiserów we wszystkich strategicznych miastach w Polsce, dbając o podnoszenie przewagi konkurencyjnej i zwiększaniu siły oddziaływania naszych Klientów.