MS Exchange Engineer

KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa

Świętokrzyskie

2 dni temu

praca zdalna

Dla naszego międzynarodowego Klienta z branży ICT poszukujemy obecnie osoby na stanowisko MS Exchange Engineer, która dołączy do szybko rozwijającego się zespołu inżynierów, zajmujących się wsparciem klientów zewnętrznych firmy.

Obowiązki:
  • praca w zespole nad zapytaniami technicznymi dotyczącymi konkretnych problemów klientów firmy
  • zapewnienie wewnętrznych szkoleń dotyczących zestawu narzędzi
  • przejęcie odpowiedzialności za zapytania dotyczące systemów klienta
  • rozwój zrozumienia środowiska klientów i wymagań dotyczących świadczenia usług, aby umożliwić pomyślne świadczenie usług
  • postępowanie zgodnie z ustalonymi procesami / procedurami, zalecanie odpowiednich ulepszeń w celu rozwiązania zapytań lub problemów[/li]
Wymagania:
  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w dziedzinie obsługi Microsoft Exchange Server 2010 / 2013 (online oraz on-premise)
  • umiejętność zrozumienia skryptów PowerShell, wiedza z zakresu praktyk ITIL
  • doświadczenie w zakresie core’owych funkcji aplikacji klienckich (Outlook, Lync, Outlook Web, urządzenia mobilne, Office365)
  • znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B2
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w firmie IT o ugruntowanej pozycji na rynku
  • dostęp do platformy my benefit
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenie grupowego
  • prywatna opieka zdrowotna
Aplikując zostaniesz poproszony o wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby udziału w procesie rekrutacyjnym przez KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa oraz KUBO Tomasz Kowalski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Grudziądzkiej 79, jako administratora danych, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 26 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 2016, Nr 119, RODO). Przypominamy, iż masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Poznaj

Specjalizujemy się w rekrutacji i outsourcingu dla branży IT oraz świadczeniem szeroko pojętych wyspecjalizowanych usług dla biznesu (Project Management, Facilities, Administration, Sales).

KRAZ 12882

Inżynier do spraw Wsparcia Technicznego to osoba, która zajmuje się dostarczaniem pomocy technicznej klientom danej firmy. Do jego obowiązków należy także rozwiązywanie problemów związanych ze sprzętem i oprogramowaniem oraz przekazywanie problemów do wyższych dział ów wsparcia. Inżynier do spraw Wsparcia Technicznego musi posiadać: wykształcenie ...
Praca Inżynier ds. Wsparcia Technicznego