Murarz

WE CAN DO HR Sp. z o.o.

Zachodniopomorskie

19 dni temu

WE CAN DO HR Sp z o.o.

WE CAN DO HR jest profesjonalną agencją pośrednictwa pracy prężnie działającą na rynku europejskim - w szczególności w krajach Skandynawii.
Dzięki specjalizacji w sektorze budowlanym i stałej, wieloletniej współpracy z największymi przedsiębiorcami w Europie proponujemy doskonałe oferty pracy dla specjalistów budowlanych, wykończeniowych, remontowych i produkcyjnych.

Przez cały rok prowadzimy rekrutacje stałe, zapewniamy też atrakcyjną pracę sezonową i tymczasową gwarantując przy tym pełną obsługę kadrową.

Jesteśmy zarejestrowani w rejestrze podmiotów gospodarczych prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11686.
Murarz
Szwecja, Malmo
Opis stanowiska:
  • praca przy murowaniu z ytongu, prace ogólnobudowlane.
Wymagania:
  • doświadczenie w murowaniu,
  • uczciwość i rzetelność.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie w oparciu o kontrakt,
  • zakwaterowanie,
  • narzędzia i odzież roboczą,
  • opiekę koordynatora.

Oferujemy pracę tymczasową bez dodatkowych kosztów.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Administratorem danych jest We Can Do HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni 81-350, Plac Kaszubski 8. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i usunięcia. Dane będą przechowywane przez okres 10 lat, po tym okresie zostaną zniszczone. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Przesłanie aplikacji na powyższe ogłoszenie jest równoznaczne z zapoznaniem się z klauzulą i wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych.

Poznaj

WE CAN DO HR Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą w branży HR (rekrutacje stałe oraz leasing pracowniczy). Rekrutujemy i wynajmujemy pracowników dla najlepszych firm na świecie. Naszych pracowników można znaleźć we Włoszech, Niemczech, Anglii czy Skandynawii. Dla naszych klientów poszukujemy najlepszych specjalistów w każdej dziedzinie. W Polsce dostarczamy pracowników z Ukrainy do pracy m.in. w fabrykach. Jesteśmy zarejestrowani w rejestrze podmiotów gospodarczych prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11686. Specjalizujemy się w dostarczaniu klientom Skandynawskim najlepszych pracowników w branży budowlanej z Polski, jak i Europy środkowo-wschodniej. Należymy do Szwedzkich związków zawodowych a wszyscy pracownicy mają 3 rodzaje ubezpieczenia.
Poznaj stanowisko: Murarz
Murarz jest to osoba, która zajmuje się układaniem i łączeniem cegieł, kamieni i innych rodzajów materiałów budowlanych do budowy ścian, fundamentów, przegród, łuków, kanałów, filarów, stropów, itp. Pracownikowi temu powierza mu się także roboty licowe, np. układanie na ścianach elewacji. Jego zadaniem jest też wykuwanie otworów w istniejących już w ścianach. Murarz ...
Praca Murarz