Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Operator automatu szklarskiego

Veni Spółka Akcyjna

Tur k. Bydgoszczy

8 dni temu

Ogłoszenie numer: 2014993, z dnia 2018-07-12

W związku z dynamicznym rozwojem firmy
VENI Spółka Akcyjna
poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Tur k. Bydgoszczy

Opis stanowiska

Do Twoich obowiązków będzie należeć m.in.:

  • obsługa automatów szklarskich,
  • prowadzenie procesu produkcyjnego zgodnie z opracowanym standardem,
  • usuwanie wad opakowań szklanych w celu zapewnienia odpowiedniego poziomu jakości,
  • usuwanie drobnych awarii mechanicznych,
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • wykształcenie minimum zawodowe (techniczne),
  • rozwinięte zdolności manualne,
  • umiejętność podejmowania decyzji,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • dokładność i sumienność.

Oferujemy

Co Ci proponujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • jasną i spójną ścieżkę kariery
  • pracę w systemie czterobrygadowym
  • gratyfikację adekwatną do wzrostu rozwoju umiejętności
  • fundusz socjalny
  • prywatną opiekę medyczną
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia NW

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV

za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj stanowisko: Pracownik Operator Produkcji

Pracownik Operator Produkcji jest wykwalifikowanym członkiem personelu produkcyjnego, odpowiedzialnym za bieżącą obsługę urządzeń, wykorzystywanych w przedsiębiorstwie. Operator produkcji częstokroć jest odpowiedzialny za nadzorowanie prawidłowego funkcjonowania taśmy produkcyjnej. Osoba obsadzona na tym stanowisku, jako najbardziej doświadczona i posiadająca największą wiedzę spośród personelu hali produkcyjnej, na temat ...
Pracownik Operator Produkcji Praca Pracownik Operator Produkcji

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Veni Spółka Akcyjna.