Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Operator cyfrowej maszyny drukującej

Cieszyńskie Zakłady Kartoniarskie S.A.

Cieszyn, Bielsko-Biała

14 dni temu

Cieszyńskie Zakłady Kartoniarskie S.A. powstała w 1922 roku jako firma RORI. Od 1992 roku rozwijamy się jako firma prywatna obsługując klientów na terenie całego kraju, a także poza granicami. Wykonujemy przede wszystkim skomplikowane i mocno uszlachetnione, jednostkowe opakowania kartonowe dla branży kosmetycznej, farmaceutycznej i spożywczej. W pracy największy nacisk kładziemy na obsługę klienta. Kolejnym krokiem w rozwoju jest powołanie oddziału druku cyfrowego.

 

Operator cyfrowej maszyny drukującej
Miejsce pracy: Cieszyn, Bielsko-Biała

Do nowego oddziału firmy poszukujemy operatora cyfrowej maszyny drukującej.

 

WYMAGANIA:

 

Poszukujemy osób bez doświadczenia zawodowego, za to zainteresowanych nowymi technologiami, chętnych do nauki i podjęcia wyzwania w nowej branży.

 

OFERUJEMY:

 

Atrakcyjne wynagrodzenie. Pracę na najbardziej zaawansowanym technicznie sprzęcie cyfrowym, w prężnie rozwijającej się firmie, w przyszłościowej branży. Wybrana osoba przejdzie szereg szkoleń z zakresu druku cyfrowego i obsługi oprogramowania sterującego pracą maszyny.

 

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Poznaj

Cieszyńskie Zakłady Kartoniarskie S.A.

Poznaj stanowisko: Technik Poligraf 
Technik poligraf jest pracownikiem zakładu poligraficznego lub drukarni, odpowiedzialnym za realizowanie całokształtu działań, związanych z wydrukiem książek, czasopism, gazet, broszur, materiałów reklamowych i wszelkich materiałów przekazanych przez klientów w formie cyfrowej lub tradycyjnej. W zawodzie tym wykształciło się kilka specjalizacji, rozróżnianych wedle zakresu wykonywanych czynności, obsługiwanych ...
Praca Technik Poligraf