Operator cyfrowej maszyny drukującej

Cieszyńskie Zakłady Kartoniarskie S.A.

Cieszyn, Bielsko-Biała

1 dzień temu

Cieszyńskie Zakłady Kartoniarskie S.A. powstała w 1922 roku jako firma RORI. Od 1992 roku rozwijamy się jako firma prywatna obsługując klientów na terenie całego kraju, a także poza granicami. Wykonujemy przede wszystkim skomplikowane i mocno uszlachetnione, jednostkowe opakowania kartonowe dla branży kosmetycznej, farmaceutycznej i spożywczej. W pracy największy nacisk kładziemy na obsługę klienta. Kolejnym krokiem w rozwoju jest powołanie oddziału druku cyfrowego.

 

Operator cyfrowej maszyny drukującej
Miejsce pracy: Cieszyn, Bielsko-Biała

Do nowego oddziału firmy poszukujemy operatora cyfrowej maszyny drukującej.

 

WYMAGANIA:

 

Poszukujemy osób bez doświadczenia zawodowego, za to zainteresowanych nowymi technologiami, chętnych do nauki i podjęcia wyzwania w nowej branży.

 

OFERUJEMY:

 

Atrakcyjne wynagrodzenie. Pracę na najbardziej zaawansowanym technicznie sprzęcie cyfrowym, w prężnie rozwijającej się firmie, w przyszłościowej branży. Wybrana osoba przejdzie szereg szkoleń z zakresu druku cyfrowego i obsługi oprogramowania sterującego pracą maszyny.

 

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

 APLIKUJ TERAZ 

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Poznaj

Cieszyńskie Zakłady Kartoniarskie S.A.