Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Operator DTP - Grafik Komputerowy

Cieszyńskie Zakłady Kartoniarskie S.A.

Cieszyn, Bielsko-Biała

335 dni temu

Cieszyńskie Zakłady Kartoniarskie S.A. powstała w 1922 roku jako firma RORI. Od 1992 roku rozwijamy się jako firma prywatna obsługując klientów na terenie całego kraju, a także poza granicami. Wykonujemy przede wszystkim skomplikowane i mocno uszlachetnione, jednostkowe opakowania kartonowe dla branży kosmetycznej, farmaceutycznej i spożywczej. W pracy największy nacisk kładziemy na obsługę klienta. Kolejnym krokiem w rozwoju jest powołanie oddziału druku cyfrowego.

 

Operator DTP - Grafik Komputerowy
Miejsce pracy: Cieszyn, Bielsko-Biała
Wymagania:
  • doświadczenie w obsłudze pakietu Adobe CC (w tym Photoshop, Illustrator),
Dodatkowe atuty:
  • doświadczenie z zakresu poligrafii i technologii produkcji opakowań - również w drukarni cyfrowej,
  • znajomość jęz. angielskiego.
Oferujemy:
  • pracę w profesjonalnym, doświadczonym zespole,
  • pracę na nowoczesnym sprzęcie komputerowym,
  • podwyższanie kwalifikacji i doskonalenie umiejętności.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Poznaj stanowisko: Specjalista DTP 
DTP, z języka angielskiego Desktop Publishing, oznacza technikę projektowania rozkładu i szaty graficznej publikacji przy pomocy komputerowych środowisk graficznych. Specjalista DTP jest pracownikiem wydawnictwa lub redakcji prasowej, odpowiedzialnym za tworzenie graficznej oprawy publikacji skierowanych do druku. Osoba obsadzona na tym stanowisku opracowuje i wdraża nowe produkty wydawnictwa pod względem ich oprawy wizualnej, tworzy tak ...
Praca Specjalista DTP