Operator koparko- ładowarki

Manpower Tychy

Cały Śląsk

1711 dni temu


Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:


Operator koparko- ładowarki
Praca Tymczasowa
Miejsce pracy: Cały Śląsk
Nr Ref.: OKŁ/MK/13

Zadania:
  • Wykonywanie ziemnych prac budowlanych w branży telekomunikacyjnej,
  • Dbałość i powierzony sprzęt budowlany,
  • Raportowanie o zauważonych nieprawidłowościach w pracy sprzętu budowlanego,
  • Wykonywanie innych poleceń osoby nadzorującej prace.
Wymagania:
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie,
  • Uprawnienia operatora koparko-ładowarki klasy II,
  • Udokumentowane doświadczenie na stanowisku operatora koparko-ładowarki min. 2 lata,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dyspozycyjność.
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.

Poznaj stanowisko: Operator Koparki

Operator koparki jest operatorem maszyn do robót ziemnych wyspecjalizowanym w obsłudze i wykorzystaniu koparki celem realizacji projektów drogowych, budowlanych, etc. Osoba obsadzona na tym stanowisku wykonuje prace ziemne, weryfikuje wskazania urządzeń pomiarowych, reaguje w przypadku stwierdzenia nieprawidłowości. Operator koparki ponosi odpowiedzialność za bezpieczeństwo własne i wszystkich osób przebywających w ...
Operator Koparki Praca Operator Koparki

Rekrutują z Praca.pl