Operator lasera CNC
Rot-Lasertechnik GmbH
lubelskie
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
14 dni temu

Firma ROT-Lasertechnik oferuje szeroki zakres usług w zakresie obróbki blach.

Aktualnie do pracy w Bad Marienberg - Niemcy poszukujemy osób na stanowiska:

Miejsce pracy: Bad Marienberg - Niemcy

Twój zakres obowiązków:
  • obsługa wycinarki laserowej (TRUMPF 3050 lub 5040)
  • obsługa maszyny laserowej TRUMPF
  • obsługa wózka widłowego dotyczy załadunku i rozładunku blach do palenia na maszynę
Wymagania:
  • doświadczenie na ww. stanowisku
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • samochód na wyjazd
To oferujemy:
  • umowę na warunkach niemieckich, którą otrzymasz już przed przyjazdem do Niemiec
  • odzież roboczą
  • płatny urlop od 26 dni w roku
  • mówimy po polsku
  • wynagrodzenie 3.000 (Euro) brutto / mc
  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj