Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Operator lasera Trumpf /Ślusarz

PRESS-METAL

Koziegłowy k. Poznania

328 dni temu

Firma PRESS-METAL NATALIA KUKIEL działa od 2007 roku. Zajmujemy się kompleksową obróbką blach.

Wykonujemy:

  • cięcie laserem CNC
  • ciecie rur i profili
  • gięcie CNC
  • malowanie proszkowe
  • wykrawanie
  • spawanie, zgrzewanie

Zapewniamy naszym klientom fachową obsługę w wyżej wymienionym zakresie. Posiadamy doskonale wykwalifikowana kadrę pracowniczą oraz profesjonalne i nowoczesne maszyny renomowanych producentów.
Nasz park  maszynowy jest sukcesywnie rozszerzany i wzbogacany, tak aby spełniał wszystkie wymagania klientów.

Miejsce pracy: Koziegłowy k. Poznania
Opis stanowiska:
  • obsługa lasera (cięcie laserowe)
  • obsługa urządzeń kontrolno-pomiarowych
  • dbałość o poprawne funkcjonowanie maszyny
  • bieżąca kontrola i dbałość o jakość wycinanych detali
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej zgodnie z przyjętymi normami
  • wykonywanie podstawowych czynności konserwacyjnych maszyny zgodnie z zaleceniami producenta oraz przełożonego
  • drobne prace ślusarskie
Wymagania:
  • wykształcenie min. zawodowe,
  • staż pracy ok. 1 rok na podobnym stanowisku,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • mile widziana umiejętność programowania
  • praca na 3 zmiany (6-14, 14-22, 22-6).
Oferujemy:
  • bardzo dobre warunki pracy,
  • interesującą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość dalszego doskonalenia umiejętności zawodowych oraz zdobywania doświadczenia,
  • niezbędne narzędzia pracy

Poznaj stanowisko: Operator CNC

Operator CNC jest osobą odpowiedzialną za obsługiwanie specjalistycznych maszyn i urządzeń, służących do obrabiania tworzyw sztucznych i metali. Osoba zatrudniona w tym charakterze posiada niezbędne kwalifikacje i wiedzę pozwalającą na obsługiwanie nie tylko tradycyjnych maszyn, lecz także skomplikowanych, elektronicznych robotów, sterowanych elektronicznie. Operator CNC samodzielnie dobiera odpowiednie materiały i tworzywa, a ...
Operator CNC Praca Operator CNC