Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Operator linii produkcyjnej - Pakowacz

Schur Flexibles Poland Sp. z o.o.

Bogucin k/Poznania

84 dni temu

Firma Schur Flexibles Poland Spółka z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy Schur. Jesteśmy jednym z wiodących producentów opakowań giętkich w Polsce. Oferujemy szeroki wybór laminatów, folii i woreczków z najwyższej jakości nadrukiem fleksograficznym.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Bogucin k/Poznania

Zadania:
  • Pakowanie wyrobu gotowego,
  • Bieżąca kontrola jakościowa idbałość o terminowe wykonanie prac,
  • Utrzymanie stanowiska pracy w zgodzie z obowiązującymi normami i procedurami.
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum zawodowe,
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym,
  • Dyscyplina w przestrzeganiu obowiązujących procedur i standardów,
  • Umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • Pracę na pełen etat,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz pracę w młodym zespole,
  • Dofinansowanie do karty Multisport.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu aplikacyjnego przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926) ."

Poznaj

Poznaj stanowisko: Pracownik Operator Produkcji

Pracownik Operator Produkcji jest wykwalifikowanym członkiem personelu produkcyjnego, odpowiedzialnym za bieżącą obsługę urządzeń, wykorzystywanych w przedsiębiorstwie. Operator produkcji częstokroć jest odpowiedzialny za nadzorowanie prawidłowego funkcjonowania taśmy produkcyjnej. Osoba obsadzona na tym stanowisku, jako najbardziej doświadczona i posiadająca największą wiedzę spośród personelu hali produkcyjnej, na temat ...
Pracownik Operator Produkcji Praca Pracownik Operator Produkcji