Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Operator maszyn budowlanych

Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM

Śląskie

16 dni temu

Ogłoszenie numer: 2473176, z dnia 2019-06-03

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów przemysłowych oraz zajmująca się produkcją konstrukcji stalowych zatrudni pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

  • praca na budowach realizowanych przez firmę na terenie całego kraju i za granicą.

Wymagania

  • mile widziana praktyka w zawodzie;
  • możliwość przyuczenia i podniesienia kwalifikacji na koszt firmy.

Oferujemy

  • pracę na stałe;
  • możliwość delegacji ( praca w kraju i zagranicą)
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • gwarantujemy zakwaterowanie oraz diety.

Poznaj

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów przemysłowych oraz zajmująca się produkcją konstrukcji stalowych.

Poznaj stanowisko: Operator Sprzętu Budowlanego

Operator sprzętu budowlanego to osoba, która wykonuje prace związane z budową obiektów ziemnych (nasypy drogowe, kolejowe, zapory), podziemnych (tunele, schrony, zbiorniki), przygotowaniem mieszanek betonowych i bitumicznych a także z budową i eksploatacją dróg. Najważniejszym zadaniem operatora maszyn i urządzeń do robót ziemnych jest umiejętność użytkowania ich zgodnie z przeznaczeniem, przy uwzględnieniu w ...
Operator Sprzętu Budowlanego Praca Operator Sprzętu Budowlanego

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (806)
Wałbrzych (68)
Legnica (115)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (295)
Toruń (182)
Lubelskie:
Lublin (260)
Chełm (56)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (828)
Tarnów (103)
Nowy Sącz (92)
Mazowieckie:
Warszawa (2286)
Radom (191)
Płock (75)
Opolskie:
Opole (261)
Nysa (91)