Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Operator maszyn do malowania linii drogowych

KIELY BROS LTD

Świętokrzyskie

26 dni temu

Ogłoszenie numer: 3017546, z dnia 2020-01-30

Firma Kiely Bros Ltd zajmuje się remontowaniem nawierzchni drogowych. Biuro główne mieści się w Birmingham.

Miejsce pracy: świętokrzyskie

Opis stanowiska

  • Przygotowanie drogi do malowania
  • Znajomość ustawiania znaków drogowych
  • Malowanie linii drogowych metoda termoplastyczna
  • Obsługa różnych maszyn związanych z wykonywana praca

Wymagania

  • Poszukujemy doświadczonych operatorów maszyn do malowania linii drogowych metoda termoplastyczna.
  • Poszukujemy kandydatów z co najmniej 2 letnim doświadczeniem w/w czynnościach.
  • Prawa jazdy kat B, C, C+E.
  • Umiejętności pracy w zespole, dokładności i precyzji.

Oferujemy

  • Umowa na kontrakt.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie płatne terminowo raz w tygodniu.
  • Przelot, bezpłatne zakwaterowanie.
  • Narzędzia do pracy oraz odzież ochronna.
  • Kompleksową obsługę przed wyjazdem do Anglii.
  • Nadzór polskiego koordynatora przez czas trwania kontraktu.

Bezpłatne zakwaterowanie zapewnia pracodawca.

System pracy 4/1 czyli 4 tygodnie pracujące, 1 tydzień zjazdu do domu.

Praca w malej grupie, max 4 osoby.

Miejsce pracy: Wielka Brytania

Poznaj stanowisko: Operator Maszyn
Operator maszyn budowlanych to osoba, która obsługuje maszyny budowlane, tj.: koparki, dźwigi, spycharki, ładowarki, walce drogowe, równiarki, układarki, wibratory, wyciągi budowlane, agregaty, sprężarkowe i tynkarskie, itp. Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: zapoznawanie się z rysunkami wykonawczymi i oszacowanie planu robót, przeprowadzenie montażu lub demontażu wymaganych ...
Praca Operator Maszyn