Operator Maszyn Produkcyjnych - Lakiernik

Eldisy Polska Sp. z o.o.

Komorniki k. Środy Śląskiej

1 dzień temu

Zajmujemy się produkcją uszczelek do przemysłu motoryzacyjnego i AGD. Naszymi odbiorcami są m.in.: Audi, Volkswagen, BMW, Porsche, Rolls-Royce, Miele, B/S/H.

Do naszej fabryki w Komornikach k/Środy Śląskiej w związku z uruchomieniem nowego projektu poszukujemy pracowników na stanowisko:

Operator Maszyn Produkcyjnych - Lakiernik
Miejsce pracy: Komorniki k. Środy Śląskiej
Naszym pracownikom oferujemy:
  • wynagrodzenie do kwoty 4 000,00 zł brutto,
  • wsparcie w realizowaniu pasji życiowej – dofinansowanie do 1000 zł w roku,
  • dodatkowe świadczenia (m.in. świadczenia pieniężne na święta; wyprawka szkolna dla dzieci pracowników; karty sportowo-rekreacyjne OK System; premia urodzinowa; dofinansowanie zakupu okularów; świadczenie pieniężne na narodziny dziecka i zawarcie związku małżeńskiego; ubezpieczenie na życie)
  • program rekomendacji pracowniczej – za polecenie pracownika do pracy oferujemy 1 000,00 zł,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • nagrody finansowe za doskonalenie i usprawnianie przedsiębiorstwa,
  • pracę w przyjaznej atmosferze.

 

Informacje o firmie dostępne na:www.pracujweldisy.pl

  

 

Więcej informacji możecie Państwo uzyskać pod nr tel. 71 397 64 13.

Proszę o zawarcie w aplikacji CV zgody o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez spółkę Eldisy Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Komornikach (55-300), ul. Polna 27, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego w sądzie rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu IX Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000229644, NIP: 9131550705, REGON: 022004572 na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko zawarte w ogłoszeniu”.

Jeśli wyraża Pani/ Pan również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, proszę o dołączenie dodatkowej zgody o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Eldisy Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Komornikach (55-300), ul. Polna 27, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego w sądzie rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu IX Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000229644, NIP: 9131550705, REGON: 022004572 na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska”.

W każdym czasie może Pani/Pan cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: rodo@eldisy.pl.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.
Poznaj stanowisko: Lakiernik 
Lakiernik jest to osoba malująca, lub nakładająca farbę na określone elementy. Praca lakiernika nie należy do najprostszych, wymaga odpowiednich umiejętności, czyli dokładności i wielkiego skupienia. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: przygotowanie powierzchni, nakładanie powłoki lakierniczej, suszenie jej, albo utrwalanie powierzchni różnymi technikami, a także bieżąca konserwacja i kontrola ...
Praca Lakiernik