Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Operator Maszyn Produkcyjnych / Mechanik

Herlitz Sp. z o. o.

Baranowo k. Poznania

140 dni temu

Ogłoszenie numer: 2262323, z dnia 2019-02-06

Herlitz Sp. z o.o. działa od ponad 25 lat na polskim rynku, producent i sprzedawca szerokiego asortymentu artykułów biurowych i szkolnych poszukuje aktualnie do swojego zakładu produkcyjnego w Baranowie/ koło Poznania pracowników na stanowiska:

Miejsce pracy: wielkopolskie / Baranowo k. Poznania

Nr Ref.: 2019/01/01

Opis stanowiska

  • Obsługa maszyn do produkcji wyrobów z papieru
  • Zbrojenie i regulację maszyn produkcyjnych
  • Serwisowanie i dokonywanie bieżących napraw maszyn produkcyjnych
  • Utrzymanie dobrego stanu technicznego maszyn, dbałość o czystość i porządek w miejscu pracy
  • Nadzór nad pracą pracowników pomocniczych
  • Prowadzenie bieżących raportów produkcyjnych i kontrolnych
  • Odpowiedzialność za przestrzeganie procedur produkcyjnych, jakościowych i bezpieczeństwa pracy

Wymagania

  • Wykształcenia: średniego technik-mechanik
  • Doświadczenia w pracy w firmach produkcyjnych na samodzielnych stanowiskach produkcyjnych
  • Gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym (06:30-14:30; 14:30-22:30; 22:30-06:30)
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Dokładności, chęci do podwyższania umiejętności zawodowych- udziału w szkoleniach wewnętrznych
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn do produkcji wyrobów papierowych, drukarskich będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności i doświadczenia zawodowego
  • Wynagrodzenie zasadnicze + dodatki ( za pracę w godzinach nocnych w niedziele)
  • Comiesięczną premię za obecność
  • Dofinansowanie do obiadów w firmowej kantynie
  • Dodatek na pokrycie kosztów dojazdu do pracy
  • Opiekę medyczną w Lux Med opłacaną przez pracodawcę
  • Świadczenia z ZFSŚ- dofinansowanie wypoczynku letniego-wczasy pod gruszą, świadczenia świąteczne, zapomogi okolicznościowe
  • Możliwość podwyższania kwalifikacji zawodowych, szkolenia wewnętrzne, możliwość uzyskania uprawnień UDT na terenie zakładu pracy
  • Program premiowy za polecenie kandydata na operatora/mechanika

Poznaj stanowisko: Operator Maszyn

Osoby zatrudnione na stanowisku operatora maszyn są odpowiedzialne za obsługę maszyn i urządzeń wykorzystywanych przy procesach zachodzących w danej firmie. Odpowiada on za szereg czynności związanych z urządzaniami będącymi na wyposażeniu firmy. Operator wykonuje pracę na podstawie obowiązującej dokumentacji. Jego zadaniem jest także kontrola stanu technicznego, dbałość o czystość maszyn i ich otoczenia, bieżąca konserwacja, ...
Operator Maszyn Praca Operator Maszyn

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (756)
Wałbrzych (60)
Legnica (115)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (273)
Toruń (156)
Lubelskie:
Lublin (260)
Chełm (52)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (799)
Tarnów (71)
Nowy Sącz (89)
Mazowieckie:
Warszawa (2156)
Radom (189)
Płock (80)
Opolskie:
Opole (244)
Nysa (87)